۵ خودروی خوش فروش ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومانی مارکت ایران کدامند؟

مارکت خودرو این ایام این ایام بعد از گذران فصل امتحانات و به علاوه از طرف دیگر تعطیلی دانشگاه ها، پویا و اکتیو شده است و برای تهیه خودرو برای سفرهای داغ تابستانی مطمئناً برد با افرادی است که خودروهایی را تهیه کنند که بعد از استفاده، راحت تر از قادر باشند آن را به فروش برسانند.

برخی از خودروها به بهانه هایی قادر نیستند مارکت مناسبی را برای فروش بیابند. این دلایل می تواند شامل نبود قطعات بدنه، خدمات بعد از فروش ضعیف، نبود لوازم یدکی اصلی، نبود لوازم یدکی جزئی (مانند قطعات ریز گیربکس و یا موتور)، گران بودن خودرو درمقایسه با ارزش حقیقی آن و یا داشتن خریداران ویژه باشد. با این وجود که نباید تاثیر رنگ های پر طرفدار را نیز ندید.

در این خبر، در بازه هزینه ای بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان که حجم فراوانی از خودروهای مونتاژ و تولید داخل و چین مشاهده می شود، به ۵ خودرو از خوش فروش ترین ها اشاره می کنیم و شرح هزینه ای اندکی درباره این موضوع عرضه می کنیم: (همه خودروها از سال ۱۳۹۴ انتخاب شده اند)

پژو ۲۰۶، پیوسته سردمدار فروش خوب در مارکت ایران است. ورژن هاچ بک این خودرو پیوسته مورد توجه جوانان است و به دلیل متوسط هزینه پایین تر، تیپ ۲ این خودرو مطلوبیت بیشتری دارد. هزینه پژو ۲۰۶ تیپ ۲ سال ۹۵ با ۳۰ میلیون تومان قابل معامله است.

رنو تندر جوجه اردک زشت که با این وجود این ایام یکی از پر فروش ها است! هزینه تندر۹۰ اتوماتیک سال ۹۴، تقریبا ۴۱.۵ میلیون تومان است که با این وجود به نسبت هزینه آن عدد قابل قبولی است.

رنو ساندرو که اسم پلتفرم آن B90 است نمونه بدون صندوق رنو تندر است که این ایام با اقبال بسیار خوبی مواجه شده است. هزینه ساندرو اتوماتیک سال ۹۵ این خودرو تقریبا ۴۸ میلیون تومان است.

در مقام چهارم این مقام بندی، می توان به پارس tu5 اشاره کرد. پارس با موتور tu5 یکی از دست به نقدترین خودروهای ایران خودرو در مارکت ایران است. این خودرو با نمونه ۹۵ در مارکت حدود ۳۷ میلیون تومان هزینه دارد.

مقام پنجم در اختیار به دنا است. با این وجود که بعد از فیس‌لیفت، هزینه این خودرو بسیار بالا رفت، با این وجود کماکان جزو خودروهای پر طرفدار است. هزینه دنا سال ۹۴ تقریبا ۳۶ میلیون تومان است که با حدود ۷ میلیون نزول هزینه درمقایسه با نمونه صفر کیلومتر آن، نزول فراوانی را تجربه کرده است.

منبع

دسته‌بندی‌ها: معرفی خودرو

برچسب‌ها: ,,,,,