گیر افتادن دزد فراری به دلیل نداشتن پول بنزین + تصویر

در شهر سانتا آنا ایالت کالیفرنیا مرد سارقی که یک فراری ۳۰۰ هزار دلاری را دزدیده بود، وقتی که به دلیل نداشتن پول بنزین در یک مکان سوخت‌گیری پرسه می‌زد از جانب پلیس دستگیر شد

روزنامه لس‌آنجلس تایمز نوشت: در شهر سانتا آنا ایالت کالیفرنیا مرد سارقی که یک فراری ۳۰۰ هزار دلاری را دزدیده بود، وقتی که به دلیل نداشتن پول بنزین در یک مکان سوخت‌گیری پرسه می‌زد از جانب پلیس دستگیر شد.

جریان از آنجا شروع شد که صاحب ثروتمند فراری پرهزینه، خودرو را به تعمیرگاه سپرده و شاگرد مکانیک حواس پرت سوئیچ را داخل خودرو جا می‌گذارد، آنگونه که دوربین‌های مداربسته تعمیرگاه نشان می دهد به ناگاه مردی که لباس ویژه فراری به تن داشته وارد شده و خودرو را سرقت می‌کند.

بررسی ها پلیس به نتیجه ای منجر نمی‌شود تا اینکه ماه بعد در یک مکان سوخت‌گیری، یک ابزار خودروی فراری پارک کرده و راننده بجای سوخت‌گیری در آن حوالی پرسه می‌زند. بعد از این بود که یک نفر که به رفتار راننده مشکوک شده با پلیس رابطه می‌گیرد. پلیس با حضور در محل فردی به اسم «اسرائیل پرز رانگل» را دستگیر کرده و با این وجود در جریان بازجویی سارق اتهام دزدی را انکار می‌کند!

اکنون آنگونه که نشریات محلی نقل می‌کنند، مرد سارق فراری پرهزینه را حدوداً نابود کرده است. تمام علائم از بدنه کنده شده، جعبه‌دنده از کار افتاده و داخل خودرو هم پر از زباله و وسایل دیگر است.

منبع

دسته‌بندی‌ها: دانستنی های خودرو