پژو ۳۰۸ نمونه ۲۰۱۸ را بیشتر بشناسید +عکس ها

 پژو تصمیم گرفته است از ماه سپتامبر با معرفی ورژن تکمیل شده از ۳۰۸ باز هم موفقیت تازه ای را رقم بزند. از اینرو این‌بار پژو در ۳۰۸ نمونه ۲۰۱۸ خود خدمات ارتباطی بهینه شده و طیف وسیعی از سامانه‌های ایمنی را با ظاهری پیشرفت‌یافته‌تر معرفی کرده است.

در ظاهر خارجی پژو بیننده همان تفاوت ریز و کمرنگی هستیم که اصولا از این تولیدکننده در روندی محتاطانه حدسیات می شود.

پژو با اسم امضای خود چراغ‌های LED را در تمامی مراحل و نمونه‌های محصولاتش یکپارچه کرده است.

ضربه‌گیرهای خودرو نیز کمی تغییر کرده و خطوطی جداگانه روی آن قابل مشاهده است. این خودرو در ۱۰ رنگ مختلف دیده خواهد شد که «بژ پریت» بروزترین رنگ به اشتراک آنهاست.

جلو پنجره‌ تازه ای نیز برای این خودرو مقرر کرده شده که در آن به‌جای خطوط افقی نمونه حال حاضر، از برنامه لانه‌زنبوری برای ورودی هوا استفاده می‌شود.

در حاشیه‌ جلوپنجره، رنگ نقره‌ای موج می‌زند و نماد پژو نیز در قسمت میانی خودنمایی می‌کند. با اینحال در قسمت انتهای خودرو، بیننده ورودی‌های تازه هوا در سپر هستیم. مه‌شکن‌های مربع‌شکل روی سپر نیز دلنشین‌تر از در بیشتر مواقع به چشم می آیند.

در داخل خودرو تفاوت گسترده‌تر نشان می‌دهند. پژو سعی دارد تا قابلیت ها نمونه‌های پیشرفته‌تر و بزرگتر خود مانند ۳۰۰۸ و ۵۰۰۸ را در نمونه‌های کوچکتر با چیدمانی دارای اختلاف بگنجاند از اینرو در داخل کابین و روی کنسول بیننده یک نمایشگر لمسی با قابلیت کنترل سیستم تهویه هوا یا بررسی موقعیت ترافیک به شکل سه بعدی هستیم.

با اینحال مواد استفاده شده درون تریم‌های مختلف ۳۰۸ نیز کمی تغییر کرده است. بهره برداری از پارچه‌های بهتر برای صندلی‌ها همراه با پلاستیک باکیفیت به ویژه در تریم‌های اکتیو و آلور بطور کلی محسوس است.

اگر به رانندگی با ۳۰۸ هزینه کنید، در حقیقت پشت فرمان یکی از ایمن‌ترین خودروهای فرانسوی در این کلاس نشسته‌اید. این خودرو از تمام سامانه‌هایی که در نمونه شاسی‌بلند ۳۰۰۸ می باشد سود می‌برد.

سامانه کنترل کروز تطبیقی با قابلیت توقف عملکرد، سیستم اکتیو نمایش نقاط کور و سیستم ترمز اتوماتیک از نمونه این قابلیت ها شمرده می‌شوند. تمامی این سامانه‌ها قادر اند توانایی‌های خود را بین سرعت ۱۲ تا ۱۴۰ کیلومتر در ساعت اجرایی کنند.

در این خودرو به علاوه از طرف دیگر بیننده سیستم اخطار حرکت بین خطوط هستیم که تغییر مسیر ناگهانی خودرو را در سرعتی بین ۶۵ تا ۱۸۰ کیلومتر در ساعت به راننده اطلاع می‌دهد. هاچ‌بک تکمیل شده فرانسوی به علاوه از طرف دیگر به سیستم تشخیص تابلوهای سرعت و همین‌طور توصیه سرعت خوب نیز تجهیز شده است.

سامانه مولد قدرت در این ۳۰۸ فیس‌لیفت، تنوع فراوانی دارد و می‌توان به واحدهای دیزلی و بنزینی فراوانی در آن اشاره نمود.

برای افرادی که پیشرانه‌های بنزینی را ترجیح می‌دهند، یک ورژنٔ تکمیل شده شده از موتور ۱.۲ لیتری PureTech 130 و برای دیزلی پسندها یک ورژن اسپورت ۳۰۸ GT می باشد که به یک موتور دیزلی ۱۸۰ اسب‌بخاری تجهیز بوده و اکنون یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک تازه هم برای آن معرفی شده است.

پژو 308 مدل 2018 را بیشتر بشناسید +نصاویر
پژو 308 مدل 2018 را بیشتر بشناسید +نصاویر
پژو 308 مدل 2018 را بیشتر بشناسید +نصاویر
پژو 308 مدل 2018 را بیشتر بشناسید +نصاویر

منبع: جام جم آنلاین

منبع

دسته‌بندی‌ها: معرفی خودرو

برچسب‌ها: ,,,,,,,,,,