پژو ۲۰۰۸ بخریم یا جک S5 اتوماتیک! کدام یک خوب است ؟

 در مقایسه در هفته جاری می خواهیم یک کالا ایران خودرو و دیگری کالا کرمان موتور را مورد سنجش قرار دهیم. از آبی پوشان جاده ویژه خودروی پژو ۲۰۰۸ را انتخاب کردیم که هنوز جزو جدید واردهای ایران وسیله نقلیه ای ها است.این خودروی کراس اور شهرت فراوانی بین مردم یافته است.خودروی دیگر هم جک اس ۵ است

وسیله نقلیه ای که فول آپشن است و از خودروهای پرهزینه هم در عرصه آپشن برابری می کند.این خودرو از چین آمده و رقبیش یعنی ۲۰۰۸ از فرانسه مهمان خاک ایران شده است.با این وجود دو خودروی گفته شده در یک کلاس نیستند با اینحال به جهت نزدیک بودن هزینه این دو خودرو در مقام مقایسه برآمدند.در بررسی هایی که صورت گرفته است مردم بالاترین نمره قابلیت ها رفاهی تا هزینه ۱۰۰ میلیون تومان را به خودروی چینی جک اس ۵ دادند.در قسمت خدمات بعد از فروش و دیزاین ،دو خودرو مکان یکسانی برای خود دست و پا کردند.حال در این نوشته دو خودرو را به لحاظ ظاهر و فنی و با این وجود دید دیگر خریداران مقایسه کردیم که پیشتر می خوانید.

بهتری های جک S5:

z5agj1v3v3ydm377czj3.jpg

بهتری های پژو ۲۰۰۸:

4zr904z97n96vyc1fk2.jpg

مشابهت‌های هر دو خودرو:

7t5kgjv4y8rrdg7z9.jpg
jzlot9cuz2gth42342.jpg

نتیجه گیری

با این وجود گیری لازم است بگوییم که خودروی پژو ۲۰۰۸ می تواند دارای اهمیت قرار گیرد چرا که به جهت ایمنی و رفاه راننده از جک اس ۵ بهتری های بیشتری دارد. با اینحال این را هم باید در نظر بگیرید که این خودرو در ایران مونتاژ می‌شود لذا احتمال کاهش کیفیت آن می باشد. اگر خودروی با قدرت بیشتر و قابلیت ها بیشتر می‌خواهید بی تردید جک اس ۵ همراه بهتری خواهد بود. نکته ای را هم لازم است در اینجا یادآوری کنیم که در صورت خرید خودروی ۲۰۰۸ دنبال فول آپشن آن باشید.

منبع

دسته‌بندی‌ها: مقایسه خودرو