پرشین خودرو | پایش تصویری نوار مرزی به وسیله پهپادها

پرشین خودرو: فرمانده هواناجا گفت: بهره برداری از eight فروند پهپاد در پایش تصویری نوار مرزی مهران همراه با گشت‌های هوایی با بالگرد از اعمال تازه هوا ناجا در ماموریت اربعین امسال است.

به نوشته پرشین خودرو با استناد به گفته پایگاه خبری پلیس مستقر در فاصله مهران، سردار خلبان حسین علی مستاجران فرمانده هواناجا اظهار داشت: امسال هواپیمایی با ابزارهای تازه و سود برداری کامل از توان رزمی و عملیاتی خود کنار پلیس‌های تخصصی در خدمت زائران حسینی(ع) است.

ایشان در ادامه اضافه کرد: در فاصله مهران هفت فروند بالگرد، هشت فروند پهپاد و یک فروند هواپیما استقرار یافته و به منظور تامین امنیت زائران در طول نوار مرزی و مسیرهای منتهی به شهر مهران عرضه خدمت می کنیم.

این مقام انتظامی با اشاره به ۲۱ سورتی پرواز و ۴۱ ساعت گشت هوایی به وسیله بالگردهای هواناجا در فاصله مهران، تصریح کرد: همراه با گشت‌های هوایی با بهره برداری از هشت فروند پهپاد، پایش تصویری نوار مرزی و مسیر راهپیمایی زائران تا سالن پایانه در حال انجام است.

مسئول کمیته هوایی قرارگاه اربعین ناجا تاکید کرد: تمامی گشت‌های هوایی و پایش تصویری نوار مرزی و مسیر پیاده‌روی زائران در راستای گسترش احساس امنیت زوار است.

فرمانده هواپیمایی ناجا در انتهای با بیان خلاقیت و توانمندی خلبانان هواناجا ،اضافه کرد: الحمدلله تا اینجای کار هیچ سخت و حادثه هوایی نداشتیم و بالگردهای ناجا توانایی پرواز در اوضاع جوی ناپایدار و سخت را دارند.

منبع

دسته‌بندی‌ها: دسته‌بندی نشده

برچسب‌ها: