پرشین خودرو | جواب به اعتماد خریداران ارائه تولیدات با نمونه۹۷ بود

پرشین خودرو: معاون فروش و جذب بازار ایران خودرو گفت: ارائه تولیدات گروه صنعتی ایران خودرو سه ماه قبل از شروع سال تازه با نمونه۹۷ پاسخی به اعتماد و همراهی خریداران این گروه صنعتی است.

به نوشته پرشین خودرو، مصطفی خان‌كرمی اظهار كرد: ارائه کالا با نمونه سال تازه در سه ماه پایانی سال، اقدامی است كه خودروسازان مطرح دنیا انجام می دهند و امسال نیز مثل سال قبلی، گروه صنعتی ایران خودرو تحت نام تنها خودروساز ایرانی آن را اجرا كرد.

خان‌كرمی اضافه کرد: خریداران پیوسته در اوضاع سخت و دشوار گروه صنعتی ایران خودرو را همراهی كرده اند و در طرف دیگر ما به پاس این همراهی و ارج نهادن به اعتماد ایشان در زمینه جذب بازار و فروش سعی داریم برنامه هایی را برای جواب به این اعتماد و همراهی، برنامه ریزی و اجرا كنیم.

وی ادامه داد: توقع و انتظار خریدار ایرانی از ایران خودرو تحت نام عظیم ترین خودروساز خاورمیانه فراتر از دیگر رقبا است، بدین خاطر، تغییر نمونه تولیدات ایران خودرو چندماه قبل از شروع سال تازه در دستور كار این شركت قرار گرفت به طوریکه از دهم دی ماه تا به این لحظه حدود ۳۰ هزار ابزار خودرو با نمونه ۹۷ تحویل شده است. کاری که هیچ کدام از خودروسازان تا به این لحظه موفق به انجام آن نشده اند.

خان كرمی در انتهای گفت: در معاونت جذب بازار و فروش ایران خودرو سعی كرده ایم با عرضه برنامه‌های متنوع فروش در جهت تامین خواسته ها و سلایق اقشار مختلف، شرایطی را ایجاد كنیم تا هموطنان عزیز با هر میزان توان مالی، قادر باشند با بهترین اوضاع از تولیدات گروه صنعتی ایران خودرو برخوردار شوند.

مصطفی خان كرمی ضمن تشكر از همكاری راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تحقق این امر اظهار كرد، گروه صنعتی ایران خودرو تولیدات خود را مثل سال قبلی سه ماه قبل از شروع سال تازه، از روز نهم دی ماه با نمونه۹۷ به مارکت ارائه كرده است.

منبع

دسته‌بندی‌ها: دسته‌بندی نشده

برچسب‌ها: