پرشین خودرو | نقش ۵۵ درصدی سواری‌ها و موتورسیکلت‌ها در حوادث تیرماه

پرشین خودرو: مدیرعامل مرکز معلومات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: سواری ها وموتورسیکلت ها درطول تیرماه سال ٩٦،بیشترین نقش را درحوادث داشته اندطوری که سواری ها نزدیک به ۵۵ درصد حوادث را رقم زده اند.

به نوشته  پرشین خودرو،  سرهنگ نادر رحمانی اضافه کرد: به علاوه از طرف دیگر طی تیرماه سال ٩٦،موتورسیکلت ها در ٣٢ درصد کل تصادفات نقش داشته اند.

رحمانی ادامه داد: در تیرماه سال ٩٦، مسافربری های عمومی، با سهم نزدیک به ٩دهم درصد کمترین نقش را در تصادفات تیرماه امسال داشته اند.

مدیرکل مرکز معلومات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی قبل از این مطرح کرد:در سه ماه اول امسال، ٦٥ درصد تصادفات برون شهری در ٣٠ کیلومتری جاده ها و مابقی از کیلومتر ٣٠ به بعد اتفاق افتاده اند.

سرهنگ رحمانی اضافه کرد: ٦٠درصد تصادفات برون شهری در محورهای اصلی و ٢٦ درصد در محورهای فرعی و ١٤ درصد آن در محورهای روستایی رخ داده است.
سرهنگ رحمانی با اشاره به مقایسه این محاسبه در داخل شهرها گفت:در تصادفات درون شهری سه ماه امسال، ٤٦ درصد تصادفات در محورهای اصلی اتفاق افتاده، در چنین شرایطی ست که که ١٩ درصد تصادفات درون شهری در بلوارها رخ داده است.

مدیرکل مرکز معلومات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی قبل از این مطرح کرد: ۲۶ درصد تصادفات یعنی برابر با بیش از سه هزار فقره در سه ماه اول امسال از ساعت ۱۶ تا ۲۰ رخ داده است.

رحمانی، اضافه کرد: به علاوه از طرف دیگر از ساعت ٢٠ تا ٢٤ بیش از دو هزار و ٥٠٠ فقره تصادف رخ داده که ٢١ درصد تصادفات را شامل می شود.

مدیرکل مرکز معلومات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی قبل از این گفته بود: ۲۰ درصد تصادفات درونشهری در بلوارها اتفاق می افتد و در ٣٠ درصد تصادفات درون شهری، عابران پیاده حضور داشته اند.

 

منبع

دسته‌بندی‌ها: دسته‌بندی نشده

برچسب‌ها: