پرشین خودرو | مدیران خودرو به کنفرانس مشهد می آید

پرشین خودرو: همزمان با اجرا هفدهمین دوره کنفرانس خودرو مشهد، کمپانی مدیران خودرو نیز در این کنفرانس حضور خواهد داشت تا ضمن عرضه تخصصی تولیدات خود به حاضرین، فعالیت های برندینگ خود را با جدیت بیشتری در سال ۹۶ دنبال کند.

به نوشته پرشین خودرو، کمپانی مدیران خودرو با در دست گرفتن کامل سالن بهار در محل اجرا دائمی کنفرانس های بین‌المللی مشهد مقدس با مساحتی بالغ بر ۹۰۰ مترمربع و اجرای دکور رسمی نمایشگاهی خود، سعی در ایجاد فضایی استاندارد برای نشان دادن و ارائه تولیدات خود خواهد داشت. حضور نمایندگان مهم و برتر شهر مشهد برای عرضه مطالب مطرح شده ضروری در خصوص تولیدات، اوضاع فروش، ثبت اسم آزمایش رانندگی خودرو‌ها قبل از خرید و به علاوه از طرف دیگر پاسخگویی به سوالات فنی و فرآیندهای خدمات بعد از فروش از دیگر فعالیت های برند MVM در کنفرانس مشهد خواهد بود.

X33S و X22 تحت نام دو کالا مهم برند MVM نیز در این کنفرانس حضور خواهند داشت تا امکان مقایسه و انتخاب آگاهانه این دو خودرو همراه با دیگر رقبا برای خریداران میسر باشد. کمپانی مدیران خودرو در سال های واپسین با گسترش کیفیت محصولاتش از رقیبان پیشین خود شدیدا فاصله گرفته و به علاوه از طرف دیگر با استفاده از اوضاع فروش و عرضه تسهیلات خوب بهترین آیتم‌های خرید را در دست خریداران قرار داده است.

علاقه‌مندان قادر اند با دنبال کردن کانال و وبسایت رسمی کمپانی مدیران خودرو از تازه ترین اخبار اجرا کنفرانس خودرو مشهد و چگونگی حضور کمپانی مدیران خودرو در این کنفرانس مطلع شوند

منبع

دسته‌بندی‌ها: دسته‌بندی نشده

برچسب‌ها: