پرشین خودرو | قطار لوکس ژاپنی با امکان تماشای مناظر

پرشین خودرو: یک کمپانی حمل و نقل ریلی ژاپنی برنامه ابتدایی قطارهای لوکسی را معرفی کرده که حاوی دو واگن ویژه تماشای مناظر اطراف است. ارزانترین بلیت این قطار ۲۸۵۰ دلار هزینه دارد.

به نوشته پرشین خودرو، با استناد به گفته نیواطلس، قطارهای ژاپنی به سرعت و کارآمدی مشهور هستند. این درحالی است که کمپانی East Japan Railway Companyy تصمیم گرفته است قطار لوکس شیکی را بسازد.  کن اوکویاما طراح صنعتی مشهور ژاپنی با الهام از محبوبت قطارهای ۷ ستاره برنامه ابتدایی قطار لوکس  را معرفی کرده است.

 مسافران مسیر توکیو به مقصد شهرهایی در قسمت شرق ژاپن  می توانند از خدمات لوکس قطار  سود ببرند. این قطار حاوی ۱۰ کوپه و ظرفیت ۳۴ مسافر در هر سفر است. تمام سوییت های موجود در قطار اتاق ناهارخوری ویژه خود و دو تختخواب دارند.

غیر از واگن های ناهارخوری و پذیرایی، دو واگن با سقفی گنبد مانند نیز در قطار می باشد که برای مشاهده مناظر اطراف پیش از هرچیز و انتهای قطار قرار دارد. در این واگن ها پنجره هایی بزرگ  در دیوارها و سقف قرار دارد تا مسافران قادر باشند مناظر ساحلی و کوهستان را نیز تماشا کنند. برای این منظور کمپانی تولید کننده قطار بسته های مسافرتی ۲ و ۴ روزه معرفی می کند که هدف آن ها مشاهده مناظر فصلی است.

ظاهر خارجی این قطار کلاسیک است با اینحال محیط داخلی اتاق های شیکی شیما دیزاین مدرنی دارند.

هزینه سفر با قطار شیکی شیما از ۲۸۵۰ دلار به ازای هر نفر در اتاق های مشارکتی شروع می شود و گرانترین بلیت آن با  ۸۴۵۰ دلار به ازای هر نفر به  سوییت های دولوکس تعلق دارد.

تقاضا برای اولین سفر با این قطار چنان زیاد بود که مسافران براساس قرعه کشی انتخاب شدند.

مهر

منبع

دسته‌بندی‌ها: دسته‌بندی نشده

برچسب‌ها: