پرشین خودرو | شرط استمرار پرواز کمپانی‌های هواپیمایی ایرانی به نجف

دیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشور اطلاع داد؛

پرشین خودرو: جعفرزاده گفت: استمرار پروازهای شركت های ایرانی به نجف از دهم تیرماه جاری منوط به تجدید نظر مدیران این فرودگاه است.

به نوشته  پرشین خودرو،  رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری گفت: استمرار پروازهای شركت های ایرانی به نجف از دهم تیرماه جاری منوط به تجدید نظر مدیران این فرودگاه است.

جعفرزاده اظهارداشت: تصمیم ایرلاین های ایرانی مبنی بر قطع پروازها از دهم تیرماه به مقصد نجف ناشی از گسترش بی رویه عوارض گمركی و هزینه های هندلینگ فرودگاه مذكور بوده كه این مسئله به وسیله سازمان هواپیمایی كشوری در اختیار پیگیری است.

وی اضافه کرد: هم اینک ۱۰ شركت هواپیمایی ایرانی به نجف پرواز دارند كه مجوزشان را از سازمان هواپیمایی كشوری دریافت كرده اند.

جعفرزاده تصریح كرد: خبرها ایرلاین ها به سازمان هواپیمایی كشوری حاكی از آن است كه فرودگاه نجف شركت های هواپیمایی را به پرداخت عوارض گمركی از تاریخ ۲۰۱۰، به ازای هر پرواز ۸۵ دلار و هر صندلی پرواز ۱۵ دلار ملزم كرده است كه این امر انگیزه پرواز به این فرودگاه را از شركت های هواپیمایی سلب و درمقایسه با قطع پروازها از تاریخ مذكور اقدام كنند.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری اضافه کرد: در این خصوص شركت های هواپیمایی مراتب انتقاد خود را به روش كتبی از روش انجمن شركت های هواپیمایی به سازمان هواپیمایی كشوری عرضه و در دیدار با مدیرعامل سازمان مشكلات واپسین پروازها به نجف را به روش جزئی تشریح كردند.

وی با بیان اینكه گسترش هزینه ها از طرف فرودگاه نجف هزینه های گزافی را به زائران ایرانی تحمیل می كندT اضافه کرد: ادامه پروازها به نجف مبنی بر متعارف كردن نرخ ها خواهد بود و سازمان هواپیمایی كشوری نیز سعی دارد تا مدیران فرودگاه نجف را متقاعد كند تا درمقایسه با تصمیمات اخیرشان تجدید نظر كنند

منبع

دسته‌بندی‌ها: دسته‌بندی نشده

برچسب‌ها: ,,