پرشین خودرو | مشابهت همسر رهنما به یک دی جی

پرشین خودرو: بهاره رهنما در صفحه توئیتر خود خطاب به افرادی که اظهار کرده اند، همسرش مشابه به دی جی فسنقری است، نوشت: «این مردای ایرونی همچین میگن شوهرت مشابه دی جی فسنغریه که انگار خودشون از دم بدل تام کروز و جورج کلونی هستن، یه نگاهم تو آینه به خودتون بکنین بد نیست!»

به نوشته پرشین خودرو با استناد به گفته تابناک باتو، با اینحال دی جی فسنقری کیست؟ ایشان موزیسین شاد و پر جنب و جوشی است که چندی قبل با پخش کلیپ هایش در شبکه های اجتماعی به شهرت رسید.

عده ای از حرکات باورنکردنی دی جی فسنقری در مراسم ها و میهمانی ها که در شبکه های اجتماعی پخش شده دلیل شده تا ایشان مشهور شود.

دی جی فسنقری به دفعات در گفتگو هایش گفته که تنها و تنها برای مراسم های مردها کمپانی می کند و تا این لحظه در هیچ مراسم مختلطی برنامه اجرا نکرده است.

دی جی حسین فسنقری، در سال ۱۳۶۱ در شهر سبزوار متولد شده است و متاهل است.

فسنقری به توجه به اینکه دانش آموخته ی رشته مهندسی عمران است و مدرک لیسانس این رشته را دارد،با اینحال با استناد به علاقه ای که به هنر داشته است، در رشته عمران فعالیتی نکرده و موسیقی را برای کسب سود انتخاب کرده است. ایشان در دانشگاه سبزوار تحصیل کرده و از این دانشگاه فارغ التحصیل شده است. با این وجود همراه با موسیقی گاهی اوقات همراه با دوستانش کار نقشه برداری ساختمان نیز انجام می دهد.
 

اکنون این دفعه ازدواج مجدد بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی دلیل شد که دی جی حسین فسنقری باز هم بر سر زبان ها بیافتد و این مسئله به دلیل مشابهت زیاد امیر خسرو عباسی با دی جی حسین فسنقری است.

منبع

دسته‌بندی‌ها: دسته‌بندی نشده