پرشین خودرو | شاسی بلند آفرودی تازه «تویوتا» بصورت رسمی عرضه شد

پرشین خودرو:بعد از انتشار یک تصویر پیش نمایش در ماه قبلی و وعده تویوتا برای معرفی یک خودروی شاسی بلند آفرودی، بالاخره کمپانی خودروسازی تویوتا با شروع بکار کنفرانس بین المللی لس آنجلس آمریکا، از خودروی شاسی بلند تازه خود با ترکیبی از خصوصیت‌های آفرودی با دیزاین آتی‌نگر پرده گشود.

به نوشته پرشین خودرو، ماه قبلی با پخش یک تصویر پیش نمایش، خودروی تازه تویوتا با اسم FT-AC شناخته شد و اکنون با معرفی رسمی از این کالا در کنفرانس بین المللی لس آنجلس ۲۰۱۷، کمپانی خودروسازی تویوتا این اسم را تایید کرد و به عرضه خصوصیت‌های آن در کنفرانس پرداخت. باتوجه به اینکه خودروی شاسی بلند آفرودی تازه تویوتا یک برنامه کانسپت به شمار می‌آید، هنوز معلومات دقیقی از ویژگیهای تکنیکی و یا سیستم‌های بکار رفته در آن عرضه نشده است، با اینحال کمپانی خودروسازی تویوتا احتمال داده است که در صورت روشن شدن چراغ سبز تولید این خودرو، از پیشرانه‌های مرسوم بنزینی و یا حداقل از سیستم‌هایی نسل تازه هیبریدی بر روی این خودروی شاسی بلند آفرودی استفاده خواهد شد که مطمئنا یک گریز از مرکز بالا برای آفرودنوردی ساده تر خواهد داشت. بویژه سیستم انتقال قدرت اتومبیل که چهار چرخ محرک خواهد بود و موقعیت آن درمقایسه با نوع جاده و به علاوه از طرف دیگر ناهمواری‌های سطح جاده متغیر خواهد بود تا نیروی خوب بین چرخ‌های اتومبیل تقسیم شود و یک کشش محشر بدست آید.
رئیس بخش آمریکایی کمپانی خودروسازی تویوتا عنوان کرد: خودروی شاسی بلند تازه FT-AC برای افرادی خوب خواهد بود که به محیط کابین بسیار جادار علاقه مند هستند و یا می‌خواهند ماجراجویی آخر هفته خود را در مسیرهای جنگلی یا خارج از شهر انجام دهند. بدون توجه به نوع جاده و ناهمواری‌های آن، بی تردید خودروی شاسی بلند آفرودی تویوتا FT-AC می‌تواند برای صاحبان خود سرگرم کننده باشد.
 

منبع

دسته‌بندی‌ها: دسته‌بندی نشده

برچسب‌ها: