پرشین خودرو | سوپرایز بزرگ “پورشه” لو رفت +عکس ها

پرشین خودرو: ممکن است یکی از اتفاقاتی که این ایام می‌تواند برای صنایع اتومبیل‌سازی ناخوشایند باشد، لو رفتن عکس ها کالایی است که خودروسازان برای معرفی آن برنامه‌ریزی کرده و وعده و وعیدها داده‌اند.

به نوشته پرشین خودرو،  ” اتوگاید”، این دفعه عکس ها درز کرده از بروزترین نمونه کاین ۲۰۱۸ که مقرر شده بود در ۲۹ آگوست عرضه شود درست چند روز قبل سوپرایز پورشه‌ای را خراب کرد. این خودرو که پیشتر نیز به دفعات به وسیله عکاسان صنعتی شکار شده این‌بار قبل از عرضه رسمی به گونه ای کامل در محیط مجازی دیده شد.

همان‌طور که روند دیزاین پورشه برمی‌آید، انتظار می‌رفت تفاوت دراماتیک و چندانی را در نمای کلی نمونه ۲۰۱۸ نبینیم. با اینحال با اطمینان می‌توان گفت که نمای عقب این خودرو بیشترین نتغییرات را از خود نمایش داده و با اسلاف خود دارای اختلاف است. مانند نمونه‌های پانامرا ورژن‌های تازه کاین نیز در به یک نوار مفرد روشنایی در تمامی نمای عقب تجهیز است. بدین جهت نمای عقب تا حدی عضلانی به ذهن خطور میکند.

نمای جلوی خودرو نیز تغییر چندانی را نشان نمی‌دهد در این مواقع چراغ‌ها کمی تغییر کرده باریک‌ و کشیده شده‌اند. در موتور نیز با نسل‌های قبل دارای اختلاف است. تمام تفاوت محیط بیرونی به سمتی پیش می‌روند تا خودرو از اسلافش اسپورت‌تر باشد.

در این خودرو بیننده موتور three لیتری V6 توربوشارژ با ۳۳۰ اسب‌بخار قدرت و ۴۵۰ نیوتن‌متر گریز از مرکز و یک ورژن ۲٫۹ لیتری V6 توئین توربو با ۴۴۰ اسب‌بخار قدرت و ۵۵۰ نیوتن متر هستیم.

در محیط داخلی خودرو نیز بیننده یک نمایشگر بزرگ معلومات و سرگرمی روی کنسول هستیم. کل کابین بطور کلی ساده‌تر دیزاین شده و دکمه‌های کمتر را در آن میبینیم. به هر حال برای دیدن یک نمونه حقیقی از این خودرو چندان منتظر نخواهید شد و در روزهای آتی پورشه این خودرو را عرضه خواهد نمود.

می‌شوند؛ با اینحال در اینجا بازهم چراغ‌هایی آشنا بهمراه کاپوتی تازه قابل‌مشاهده است.

 

 

 

منبع

دسته‌بندی‌ها: دسته‌بندی نشده

برچسب‌ها: