پرشین خودرو | تولید مجدد لندکروزر کلاسیک در آمریکا

پرشین خودرو: یک کمپانی آمریکایی اقدام به ساخته نمونه‌ای ویژه از تویوتا لندکروزر کلاسیک کرده است که مورد استقبال علاقه‌مندان آفرود و تویوتا قرار گرفته است.

به نوشته پرشین خودرو، اگر شما از دوستداران خودرو‌های نوستالژیک باشی،د حتما تویوتا لندکروزر قدیمی را در گوشه‌ی ذهن خود دارید. اکنون کمپانی FJ شعبه‌ی میامی فلوریدا، تصمیم گرفته است حرکت با مزه ای انجام دهد و این یعنی عرضه ورژن‌ای از لندکروزر قدیمی با کمی اسب بخار بیشتر و چند آپشن مدرن‌تر.

قصد کمپانی FJ از بازسازی چنین وسیله نقلیه ای، ایجاد نوعی تعادل بین نمونه کلاسیک و مدرن از ورژن‌ی تویوتا FJ40 است که بین سال‌های ۱۹۷۶ تا سال ۱۹۸۳ تولید می‌شد.

در ابتدای کار، کمپانی FJ پیشرانه ۱FZ را با ۲۱۰ اسب بخار قدرت، سیستم سوخت پاشی الکترونیکی و گیربکس ۵ سرعته دستی مقرر کرده است. از دیگر قابلیت ها این خودرو می‌توان به ترمز‌های دیسکی ارتقاءیافته، سیستم تهویه مطبوع و فنربندی Emu اشاره نمود. دیزاین خارجی خودرو حدودا همان دیزاین نمونه دهه‌ی هشتاد است که شامل چراغ‌های راهنما، جلوپنجره‌ی قدیمی، سپر‌ها، آینه‌ها و اسم و نشان لندکروزر هستند.

حال به دیزاین داخلی خودرو می‌رسیم، جایی که با دیزاین داخلی به‌نوعی مرمت‌شده روبه‌رو هستیم. صندلی‌های اسپرت، رادیو با نمایشگر دیجیتال و نشان‌دهنده‌های پشت آمپر و فرمان با همان دیزاین قدیمی هستند و آپشن‌های تازه عبارتند از دوربین دید عقب، صندلی‌های تجهیز به گرم‌کن، چراغ‌های LED و سیستم صوتی باکیفیت‌.

تویوتا لندکروزر

برای خرید این خودرو ابتدا می بایست از میان دو ورژن‌ی موجود در ورژن‌های FJ40 و FJ43 یکی را انتخاب کنید که با دو نوع فاصله‌ی محوری قابل انتخاب‌اند؛ سپس میتوانید با گزینش آپشن‌های مورد نظر خودتان، وسیله نقلیه ای را که در فکر دارید، بسازید.

به علاوه از طرف دیگر برای انتخاب رنگ، ۱۸ رنگ کارخانه‌ای تدارک بنمایش درآمده است که از سفید مات تا آبی ونیزی قابل انتخاب هستند. چند نمونه که مدت زیادی نمیگذرد که ساخته شده‌اند، شامل نمونه FJ43 سال‌های ۱۹۷۳، ۱۹۸۲ و ۱۹۸۴ هستند.

 

سایتهای اینترنتی

منبع

دسته‌بندی‌ها: دسته‌بندی نشده

برچسب‌ها: