پرشین خودرو | لحظه تولید آئودی E-Tron اسپرت بک مطرح شد

پرشین خودرو: کمپانی آئودی در جریان کنفرانس اتومبیل شانگهای بود که کانسپت E-Tron اسپرت بک را به نمایش گذاشت.

به نوشته پرشین خودرو، بعد از کنار قرار داده شدن R8 E-Tron در سال قبلی، آئودی دیگر نمونه الکتریکی نداشته تا به تولید برساند. حال به نظر می رسد فرصت شاسی بلند اسپرت E-Tron اسپرت بک رسیده تا آتی نزیک در کارخانه بروکسل بلژیک آئودی به تولید رسیده و مونتاژ شود. کمپانی آئودی در جریان کنفرانس اتومبیل شانگهای بود که کانسپت E-Tron اسپرت بک را به نمایش گذاشت.

نمونه تولیدی حاوی پیشرانه ۴۳۰ یا ۴۹۶ اسب بخاری بوده و از حالت بوستی برای عملکرد توانمند سود می برد. E-Tron اسپرت بک یک شاسی بلند چهار درب گرن توریسمو بوده و در نگاه در ابتدا دلنشین و توانمند به نظر می رسد. چنین پیشرانه ای توانایی دارد E-Tron اسپرت بک را در four.5 ثانیه به ۱۰۰ کیلومتربرساعت برساند. با این وجود باید صبر کرد تا بررسی دقیقی روی نمونه انجام شود و واضح شود آیا عملکرد مورد اشاره حقیقی است یا اعداد تبلیغاتی شمرده می شود.

یکی از عظیم ترین اضطراب ها پیرامون این کالا الکتریکی محدوده حرکتی بوده که کمپانی مقرر کرده است. به گفته آئودی، E-Tron می تواند با هر بار شارژ مسافتی ۵۰۰ کیلومتری را سپری کند که به اشتراک رقبا عملکرد بزرگی شمرده می شود. باتری لیتیوم یونی ۹۵ کیلووات ساعتی می تواند محدوده موردنظر را با هر بار شارژ تامین کند.

همزمان با اینکه برنامه بیرونی خودرو جالب به نظر می رسد انتظار نداریم در ورژن تولیدی نیز چنین طرحی را بیننده باشیم و به طرز یقین کمپانی آئودی تغییراتی در محیط بیرونی آن حاصل می کند تا تحت نام نمونه تولیدی قابل توجه شمرده شود.

رینگ های ۲۲ اینچی آلیاژی جذابیت خودرو را دو چندان کرده است و یک نمایشگر لمسی دوگانه در محیط داخلی اتومبیل را آتی نگرانه جلوه می دهد.

کمپانی آئودی سال آتی کالا تولیدی را عرضه می کند و تولید از سال ۲۰۱۹ در همان سال نیز می توان بیننده ارائه بود.
 

منبع

دسته‌بندی‌ها: دسته‌بندی نشده

برچسب‌ها: