پرشین خودرو | رنو ترزور زیباترین کانسپت از نگاه رای‌دهندگان یک اتفاق وسیله نقلیه ای

پرشین خودرو: با اینکه کمپانی رنو بیش از ۳۰ سالی می شود که تولیدات خود را در مارکت ایالات متحده معرفی می دارد با اینحال به نظر می رسد تولیدات سال های آتی کمپانی دیزاین بهتری در مقایسه با قبل خواهند داشت.

به نوشته پرشین خودرو، یکی از تولیدات آتی‌نگرانه این برند خودرو کانسپت ترزور بوده که موفق شد مورد استقبال همگان قرار گیرد. این کانسپت در جریان اتفاق Concorso d’ Eleganza Villa d’Este موفق شد زیباترین کانسپت از نگاه رای‌دهندگان شود.

اتفاق Concorso d’ Eleganza Villa d’Este از سال ۱۹۲۹ محلی برای معرفی خودروهای کانسپت بوده و هر سال نیز در سواحل Como ایتالیا برگزار می شود.

با اینحال به توجه به خودروهای مفهومی بزرگ و قابل توجه جای تعجب داشته که کالا کانسپت رنو یعنی تروزر موفق به دریافت چنین عنوان شد. عنوانی که به راحتی شامل حال هر کانسپتی نشده و به نحوی آن کالا می بایست در عرصه دیزاین حدودا بی رقیب و کامل به شمار رود.

کمپانی رنو سال ۲۰۱۶ طی کنفرانس پاریس بود که کانسپت تمام الکتریکی ترزور را معرفی کرد. ظاهری با صندلی های دو نفره که درب آن به شکل سفینه فضایی باز می شود. رینگ ۲۱ اینچی عقب و ۲۲ اینچی جلو همراه با گلگیرهای پهن، ترزور را به وسیله نقلیه ای قابل توجه مبدل کرده است. سیستم انتقال قدرت آن از خودروهای فرمول E سود گرفته شد که می تواند خروجی ۳۵۰ اسب بخاری به ارمغان آورد. ترزور در کمتر از ۴ ثانیه می تواند به ۱۰۰ کیلومتر برساعت برسد.

این اولین بار نبود که رنو برای کالایی چون ترزور جایزه دریافت می کند و در مارس ۲۰۱۶ عنوان برترین کانسپت سال را که از نگاه ۲۰ طراح مشهور انتخاب شده به مالکیت خود درآورد. این جایزه سال جاری طی کنفرانس ژنو ۲۰۱۷ به رنو معرفی شد. ترزور تنها یک کانسپت معمولی نیست و رنو در دیزاین آن از عنصر های متفاوتی سود گرفته تا کالایی چشمگیر را به ارمغان آورد.
 

منبع

دسته‌بندی‌ها: دسته‌بندی نشده

برچسب‌ها: ,