پرشین خودرو | جانشینی شایسته برای بوگاتی شیرون

پرشین خودرو: وگاتی بعد از تولید خودروی افسانه‌ای شیرون، اکنون در جستجوی تولید کالا چشمگیر دیگری با الهام از خودروی آتلانتیک Type 57 است.

به نوشته پرشین خودرو، بوگاتی با تفاوت بیشتر در ظاهر ویرون، وسیله نقلیه ای شبیه به به آن را به تولید رساند. شیرون حاصل تلاش‌های بوگاتی بود که توجه همگان را به خود معطوف نمود؛ با اینحال شیرون نیز انتهای رؤیاهای بوگاتی نبود.

بوگاتی به علاوه از طرف دیگر نگاهی به تولید یک سدان موتور جلو با اسم ابتدایی‌ی گالیبیر و بعد از آن تولید کالایی دیگر با اسم Royale، با استناد به نمونه اشرافی Type 41 در دهه‌ی ۲۰ و ۳۰ داشت؛ با اینحال جریان به ناگهان و به روش تمام و کمال تغییر کرد.

دلیل این تغییر، توزیع برنامه خلاقانه و زیبای آرتور بی نوستاس، طراح مشهور و خالق برنامه پورشه ۹۳۹، به بوگاتی بود. نمونه تازه بوگاتی رگه‌هایی از دیزاین خودروی افسانه‌ای آتلانتیک Type 57 در خود دارد. وسیله نقلیه ای که تنها ۴ عدد از آن ساخته شد و اکنون سه عدد از آن سالم است.

نوستاس در دیزاین خود دست به ترکیب المان‌های آتلانتیک با خصوصیت‌های مدرن شیرون زد و کالایی ایجاد کرد که مطمئناً توانایی به مساله کشیدن ابر خودروی فراری ۸۱۲ و رولز رویس ریث را دارد.

بوگاتی آتلانتیک

کاپوت خودرو به طرز با مزه ای کشیده است و به باعث دیزاین تازه طراحان برای پوشاندن پنجره‌های کناری، دیدن داخل خودرو از بغل میسر نیست؛ ولی باید گفت، دیزاین داخلی و خارجی آتلانتیک فوق‌العاده است و می‌تواند همتا و با این وجود جانشینی شایسته برای شیرون باشد؛ با این وجود اگر بوگاتی از نو تصمیم خود را تغییر ندهد.

منبع

دسته‌بندی‌ها: دسته‌بندی نشده

برچسب‌ها: ,,