پرشین خودرو | جابه جایی رایگان زائران از چذابه تا اهواز

پرشین خودرو: مدیر پایانه مسافری چذابه گفت: همزمان با اوج گرفتن بازگشت زائران اربعین حسینی ، دهها ابزار اتوبوس در اختیار به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و کمپانی ملی جاهای نفتخیزجنوب کار تغییر رایگان زائران را از گذرگاه مرزی چذابه به اهواز شروع کردند.

به نوشته پرشین خودرو، احسان نونژاد شامگاه پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا در فاصله چذابه با بیان اینکه از روز پنجشنبه مصادف با روز اربعین ، بازگشت زائران از کربلا به وطن از گذرگاه مرزی چذابه شتاب گرفته است اضافه کرد: برای سرعت بخشیدن به روش انتقال زائران به شهرهای خود ، دهها ابزار اتوبوس ، بعداز ظهر امروز کار تغییر زائران را شروع کرده اند و توانسته اند تعداد فراوانی زائر را به مرکز استان برسانند تا از آنجا با سهولت بیشتری به شهرهای خود رهسپار شوند.
وی گفت: این اتوبوس ها تا چند روز آتی کار تغییر زائران را از چذابه تا اهواز انجام می دهند.
مدیرپایانه مسافری چذابه با بیان اینکه دهها ابزار اتوبوس برون شهری دیگر نیز در اطراف چذابه برای انتقال زائران به شهرهای اصفهان ، خرم آباد ، شیراز ، یاسوج و شهرکرد مقرر کرده شده است اضافه کرد: این اتوبوس ها با هزینه مصوب زائران را به شهرهای خود انتقال می دهند.
زائران اربعین حسینی امسال با ۲۳هزار ابزار خودرو سواری خود را به پایانه چذابه رسانده و بعد از توقف در پارکینگ ، راهی کربلا شدند.
در طول ماه صفر حدود ۳۸۰هزار زائر از گذرگاه مرزی چذابه راهی کربلا شدند.
بازگشت زائران اربعین حسینی در چند روز واپسین شتاب گرفته است و تا اینجای کار حدود ۱۴۰هزار زائر از چذابه به کشور بازگشته اند.
از ۲ گذرگاه مرزی چذابه و شلمچه در استان خوزستان بیش از یک میلیون زائر اربعین رهسپار کربلا شدند.

منبع

دسته‌بندی‌ها: دسته‌بندی نشده

برچسب‌ها: