پرشین خودرو | برخورد مرگبار پژو ۲۰۶ با لیفان در جاده یاسوج به اصفهان

پرشین خودرو: مدیرعامل پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه امروز، چهارشنبه، ۱۱ مرداد وقوع تصادفی در کیلومتر ۱۷ جاده یاسوج به اصفهان در نزدیکی روستای تلگاه به پلیس مطرح شد .

به نوشته پرشین خودرو، سرهنگ اسفندیار تباشیر  اضافه کرد: فورا صاحبنظران پلیس راه جهت بررسی مسئله به صحنه تصادف اعزام شدند که معلوم شد یکدستگاه خودروی ۲۰۶ با یکدستگاه خودروی لیفان برخورد کرده که بر اثر این سانحه رانندگی در کمال تاسف یک نفر کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.

ایشان در خصوص دلیل این تصادف گفت: دلیل وقوع این حادثه رانندگی انحراف به چپ، از ناحیه خودروی ۲۰۶ بوده است.

مدیرعامل پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: از رانندگان عزیز درخواست داریم پیوسته با سرعت مطمئنه حرکت کنند و به تابلوهای اخطار کنار جاده، توجه و به پیش نهاد های ماموران پلیس دقت کنند تا بیننده بروز چنین حوادث ناگواری نباشیم.

تباشیر با اشاره به عملیات بهسازی و تعریض محور ارتباطی”یاسوج به اصفهان” مخصوصا محل حادثه رانندگی امروز اضافه کرد: از مدیران راه و شهرسازی درخواست می شود رفع نقاط حادثه خیز را در مسیر پیش روی خود قرار دهند.

 دختر مدیرعامل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی که دانشجوی پزشکی اصفهان بود در مسیر برگشت از دانشگاه دچار سانحه رانندگی شد و در کمال تاسف جان باخت.

منبع

دسته‌بندی‌ها: دسته‌بندی نشده

برچسب‌ها: