پرشین خودرو | آیفون eight نگاه شما را تشخیص می‌دهد!

پرشین خودرو: باز هم از قطعه کدهای سیستم عامل هوم پاد اطلاعاتی افشا شد. به نظر میرسد ردیاب چشم آیفون eight اپل (Apple iPhone eight) می‌تواند نگاه شما به صفحه گوشی را تشخیص دهد!

به نوشته«پرشین خودور»، باز هم از قطعه کدهای سیستم عامل هوم پاد اطلاعاتی افشا شد. به نظر میرسد ردیاب چشم آیفون eight اپل (Apple iPhone eight) می‌تواند نگاه شما به صفحه گوشی را تشخیص دهد!

 

 

این یک تبلیغ رویایی است: یک گوشی که به طرز مداوم نگاه شما را دنبال کند و وقتی که به آن توجه می‌کنید،‌ متوجه شود. این می‌تواند یک منظر تازه در باب تکنولوژی در حال کاری باشد که در هیچ آگهی، اپ و وب‌سایتی در باب آن پخش نشده است. و در عین حال به ذهن خطور میکند این می‌تواند تنها حاصل تراوشات ذهنی یک جوان باشد؛‌ با اینحال به نظر میرسد تصمیم گرفته است آن را به بخشی از آتی‌ی ما بیاورد.

این معلومات همگی از قطعه کدهای سیستم عامل اسپیکر هوشمند هوم پاد اپل انتشار یافته که چند هفته پیش وارد مارکت شده است. یک پیشرفت دهنده به اسم یکی از معدود کدنویسانیست که موفق شده صبورانه از بین قطعه کدهای سیستم عامل ویژه هوم پاد (که هیچ‌وقت عمومی نبوده است) مواردی را متوجه شود و اخبار تازه ای را در باب  ردیاب چشم آیفون eight اپل در دست ما قرار دهد. اکنون نمونه دیگری از توانایی‌های ممکن مدل برتر‌آتی اپل واضح شده است:‌ اگر آن را بنگرید، متوجه خواهد شد!

 ردیاب چشم آیفون 8 اپل نگاه شما را تشخیص می‌دهد!

 

آنچیزی که در بالا می بینید، یک جفت رشته کد به اسم”Observer Consciousness Statement” است که به ذهن خطور میکند مرتبط به کنترل حجم صدای نوتیفیکیشن‌ها از جانب ردیاب چشم آیفون eight باشد. با استناد به اخبار غیر موثق واپسین در باب حضور تکنولوژی تشخیص چهره در آیفون تازه اپل و در جستجوی آن توانایی ردیابی چشم، به ذهن خطور میکند که این تکنولوژی دلیل خالی کردن باتری ابزار شما نخواهد شد و حتی به حفظ هرچه بیشتر آن نیز یاری مینماید.

ممکن است مقدمه‌ی بالا کمی گمراه‌کننده باشد، از آنجاییکه اپل هیچ اطلاعاتی در باب اینکه پیشرفت دهندگان به چه نحو باید به این توانایی دسترسی بیابند نداده است. امکان دارد این توانایی دلیل قفل نگه داشتن گوشی شما شود و از آن برای اهداف سطح پایین سیستم عامل مورد بهره برداری قرار گیرد،‌ با اینحال با استناد به ماهیت غیر رسمی یافته‌های موجود،‌ هنوز زود است بخواهیم درباره این مثال اظهار نظر کنیم. صرف نظر از این موضوع، امیدواریم این توانایی را در آیفون eight اپل در آتی‌ای نزدیک ببینیم.

 

 

 

منبع: دیجی لند

منبع

دسته‌بندی‌ها: دسته‌بندی نشده