پرشین خودرو | آفرود سواران به کمک هموطنان زلزله زده می روند

پرشین خودرو: تیمی از آفرود سواران ایرانی به همراه ۲۵ تن ملزومات ضروری عمومی شامل پوشاک و غذا و به علاوه از طرف دیگر کمک ها نقدی که از جانب هموطنان و یکی از کمپانی های خودروسازی تامین شده است امشب راهی جاهای زلزله زده خواهند شد.

به نوشته پرشین خودرو، دکتر احمد عطار زاده مدیریت عملیات این تیم در گفتگو با خبرنگار ما تصریح کرد: تیمی از آفرود سواران حرفه ای شامل ۵۴ خودرو و ده ها تن نیازهای ضروری که با پشتیبانی گروه صنعتی رامک خودرو و دیگر مردم انساندوست تامین شده به سوی جاهای زلزله زده ی کشور حرکت و بعد از توزیع اقلام، خودروهای آفرود به کمک نیروهای امدادی خواهند شتافت تا در مکانهایی که امکان تردد خودروهای عادی نیست از این خودروها استفاده شود.

عطار زاده به علاوه از طرف دیگر تاکید کرد در مرحله ی اول اعزام در کل حدود ۵۰ میلیون تومان کمک به جاهای زلزله زده ارسال خواهد شد و همزمان تیم های کمک رسان بازهم درمقایسه با تجمیع کمک های مردمی ادامه خواهند داد.

علاقه مندانی که علاقه به عرضه ی کمک های نقدی دارند می توانند از روش شماره حساب ۵۰۲۲۲۹۱۰۶۷۲۱۲۳۳۰ به اسم احمد عطار زاده و یا جهت ارسال کمک های غیر نقدی خود از روش نشانی تهران، خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر، کوچه قصرالدشتی، پلاک ۷ اقدام نمایند.

در اینجا لازم است این نکته اضافه شود تیم ذکر شده مجوزهای ضروری را جهت اعزام از معاونت جوانان وزارت ورزش اخذ نموده است.

مرحله ی دوم از ارسال این کمک ها روز دوشنبه ۲۹/eight/96 با استفاده های خودروهای باری سنگین به جاهای ذکر شده ارسال خواهد شد.

به علاوه از طرف دیگر علاقه مندان به کسب معلومات بیشتر می توانند از روش شماره ۰۹۱۲۴۸۳۸۵۱۲ آقای صادق عطار زاده در رابطه باشند.

منبع

دسته‌بندی‌ها: دسته‌بندی نشده

برچسب‌ها: