هزینه حواله دنا در مارکت چند معامله می شود ؟

حواله‌های خودرو دنا پلاس با چه هزینه ای در مارکت به فروش میرسد؟

 

خودروی تازه دنا پلاس یا همان دنای فیس‌لیفت شده با چندین آپشن اضافه درمقایسه با نمونه قبلی بالاخره بعد از چندین بار وعده مدیران ایران‌خودرو برای معرفی این کالا، روز چهارشنبه هفته قبلی شرایط پیش فروش با موعد تحویل مرداد تا آذرماه ۹۶ و با پیش پرداخت “۲۴ میلیون تومان” روی وب‌سایت این خودروساز قرار گرفت.

ثبت اسم برای خرید خودروی دناپلاس با استناد به برنامه ریزی و اعلام قبلی راس ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ماه شروع و در کمتر از ۶ ساعت ظرفیت مقرر کرده شده برای این قسمت کار از معرفی کالا، تکمیل شد.

سود هم کاری برای اولین معرفی دناپلاس، ۲۲ درصد مقرر کرده شده بود که به توجه به پرمتقاضی بودن این کالا مطلوب و منطقی به نظر می‌رسید.

با استناد به سود هم کاری مقرر کرده شده، هزینه این خودرو برای افرادی که موفق به ثبت اسم آن شده‌اند و با استناد به هزینه حال حاضر آن (۴۶ میلیون) چیزی بین ۴۳ تا ۴۵ میلیون تومان خواهد بود. (سود هر روزه حواله این خودرو ۱۴ هزار تومان است که در لحظه دعوتنامه از کل مبلغ خودرو کسر می‌شود)

هزینه این خودرو در لحظه ورود به مارکت یقینا بدلیل نوبرانه بودن بالای ۵۰ میلیون تومان برآورد میشود.

حواله دنا پلاس را چند بخریم ، چند بفروشیم؟

با استناد به تکمیل ظرفیت دنا پلاس در اولین ساعات معرفی، افرادی که قصد خرید این خودرو را دارند مجبور به خرید حواله هستند یا اینکه صبر کنند تا در ماه‌های آتی برنامه پیش فروش این خودرو از نو اجرا شود. با گشت و گذاری در شبکه‌های اجتماعی و نیازمندی‌ها بطور متوسط هزینه‌های بدست آمده در جدول ذیل قابل دیدن است.

خودروی دنا پلاس از لحاظ فنی، تفاوتی با دنا معمولی ندارد و هر دو نمونه تجهیز به موتور ۱۶۴۶ سی سی چهار سیلندر با مصرف سوخت ۷.۷ لیتر به ازای هر صد کیلومتر است که می تواند در دور موتور ۶۰۰۰ حداکثر نیروی ۱۱۵ اسب بخار و به علاوه از طرف دیگر در ۴۵۰۰ دور بر دقیقه بیشینه گریز از مرکز ۱۵۵ نیوتون متر را تولید کند. این ۲ نمونه از لحاظ ابعاد نیز یکسان هستند با این وجود از جهت خطوط بدنه، دنا پلاس تفاوت دلچسب و به روزتری دارد.

افزودن سانروف و ایربگ جانبی اصلی ترین تغییر دنا و دناپلاس است. تجهیز دناپلاس به دوربین دید عقب و جایگزینی سیستم چند رسانه ای تازه با مولتی مدیای حال حاضر از دیگر تفاوت این خودرو است. افزودن لامپ های ال ای دی با اسم چراغ دید در روز (Day Light) در جلو و تغییر جزئی در چراغ های عقب خصوصیت دیگری است که دنا پلاس را از دنا معمولی متمایز می کند.

لحظه تحویل کمترین هزینه (تومان) بیشترین هزینه (تومان)
حواله دنا+ مرداد ۲۶/۰۰۰/۰۰۰ ۲۶/۵۰۰/۰۰۰
حواله دنا+ شهریور ۲۵/۸۰۰/۰۰۰ ۲۶/۲۰۰/۰۰۰
حواله دنا+ مهر ۲۵/۰۰۰/۰۰۰ ۲۵/۸۰۰/۰۰۰
حواله دنا+ آبان ۲۴/۶۰۰/۰۰۰ ۲۵/۱۰۰/۰۰۰
حواله دنا+ آذر ۲۴/۵۰۰/۰۰۰ ۲۴/۷۰۰/۰۰۰

منبع

دسته‌بندی‌ها: قیمت خودرو

برچسب‌ها: ,,,,,,,