نبرد سوپراسپرت‌های وحشی! +تصویر و ویژگیهای تکنیکی

دو سوپراسپرت توانمند دیفرانسیل عقب به میدان نبرد آمده‌اند با اینحال کدام‌یک در بازی اعداد پیروز می‌شود؟

تصویر نبرد سوپراسپرت‌های وحشی! +عکس

 مرسدس بنز ام‌گ GTR و پورشه ۹۱۱ GT2 RS خودروهایی سوپراسپرت هستند یا اسپرت؟ ممکن است نتوان جواب این سؤال را خصوصاً در باب مرسدس داد با این وجود در هر حال این‌ها ماشین‌های دیفرانسیل عقب توانمندی هستند که ما آن‌ها را رودرروی یکدیگر قرار داده‌ایم تا ببینیم نهایتاً کدام‌یک در این جنگ تمام آلمانی پیروز می‌شود.

هزینه مرسدس بنز جی تی اس ،مرسدس بنز amg gt r ،مرسدس بنز ای ام جی جی تی اس ،ای ام جی چیست ،هزینه مرسدس بنز amg gt s

GTR قدرتمندترین عضو خانوادهٔ مرسدس بنز -آام‌گ GT است که مانند دیگر برادرانش در پایین کاپوت یک نیروگاه V8 بای‌توربو را پنهان کرده و به‌واقع وسیله نقلیه ای بی‌عیب و نقص است.

 

پورشه ۹۱۱ GT2 RS با اینحال با این وجود دو سیلندر کمتر دارد با این وجود سوپراسپرت موتور عقب نمادین پورشه هنوز هم بسیار دلنشین است.

مثل مرسدس، GT2 RS هم قدرتمندترین عضو خانوادهٔ ۹۱۱ است و از این جهت در این نبرد پرچم‌داران دو خودرو حضور یافته‌اند.

با این مقدمه به جهان اعداد و ارقام مسافرت می‌کنیم تا ببینیم روی کاغذ کدام‌یک از این سوپراسپرت‌های توانمند دیفرانسیل عقب آلمانی خوب است:

ویژگیهای تکنیکی

پیروز کیست؟

با نگاه به جدول مشخصات به‌وضوح می‌توان بهتری پورشه را مشاهده کرد. با این وجود به خاطر قدرت و هزینه بسیار بالاتر پورشه ممکن است این نبردی ناعادلانه باشد با اینحال در جهان حقیقی و روی پیست مشابهت‌های فراوانی بین این دو کوپهٔ دیفرانسیل عقب می باشد.

درواقع AMG GT R با ثبت لحظه ۷ دقیقه و ۱۰ ثانیه، رکورددار سریع‌ترین خودروی دیفرانسیل عقب تولیدی در پیست نوربرگ‌رینگ بود تا اینکه ۹۱۱ GT2 RS با ثبت لحظه حیرت آور شش دقیقه و ۴۷ ثانیه رکورد سریع‌ترین خودروی تولیدی این پیست را بنام خود ثبت نمود.

شما کدام‌یک از این سوپراسپرت‌های وحشی آلمانی را برتر می‌دانید؟

    http://automan.ir/wp-content/uploads/2018/01/12805__9.jpg

منبع: پدال

منبع

دسته‌بندی‌ها: مقایسه خودرو