معرفی زیباترین اتومبیل های مشکی رنگ + عکس ها

در این مقاله چندین عدد از زیباترین اتومبیل های مشکی رنگ به تصویر کشیده شده است. می دانید که ماشین های مشکی در نگاه اول، بزرگ، دلچسب و لوکس و با جبروت به نظر می رسند، خصوصا وقتی که تازه از کارواش آمده باشد! از نگاه دیگر عده ای اعتقاد دارند اتومبیل های مشکی رنگ، عجیب و ملبس به لباس شیطانی اند! به علاوه از طرف دیگر گرد و خاک و کثیفی روی آن بیشتر به چشم تماشاگر می آید.

با شور و هیجان به ماشین های این مقاله نظر بیندازید که مطمئنیم عبور این ماشین ها در خیابان چشم بینندگان را در جستجوی خود روانه می کند و از شکوه و جلال این اتومبیلها آب از دهان سرازیر می شود.

پیش از هرچیز شرح مختصری از همان نمونه یا نمونه شبیه به آن داده شده است و اسم هر اتومبیل در پایین هر تصویر آورده شده است.

آئودی آراس۶ آوانت

آئودی آراس۶ (Audi RS۶) وسیله نقلیه ای است که در آلمان ساخته شده‌است. دیزاین آن موتور جلو، خودرو چهار چرخ محرک بوده است. سیستم جعبه‌ دندهٔ آن به روش اتوماتیک است.

نیسان جوک آر

http://automan.ir/wp-content/uploads/2017/05/4300__0.jpg

نیسان جوک (Nissan Juke) وسیله نقلیه ای است که در ژاپن، واشینگتن (تاین و ویر) و انگلستان ساخته شده‌است.

این خودرو در کلاس مینی اس‌یووی قرار گرفته، دیزاین آن موتور جلو، خودرو محور جلو، خودرو چهار چرخ محرک بوده با سیستم های جعبه دنده، ۶ دنده دستی و گیربکس اتوماتیک جعبه‌دنده متغیر پیوسته معرفی میشود.

بیوک رگال جی ان ایکس

http://automan.ir/wp-content/uploads/2017/05/4300__1.jpg

بیوک (Buick) کمپانی بیوک هم اینک قدیمی‌ترین خودروساز آمریکایی است، که در سال ۱۸۹۹ به وسیله دیوید دانبار بیوک تاسیس شد و هم‌اکنون از کمپانی‌های زیرمجموعه کمپانی جنرال موتورز به‌شمار می‌آید.

سال ۲۰۱۰ این تولیدکننده نمونه بیوک لاکراس را تولید کرد. در ۲۰۱۲ نیز بیوک ریگال جی‌اس، بر پایه نمونه بیوک ریگال ساخته شد. نمونه بیوک ریویرا مفهومی می‌باشد، که در سال ۲۰۱۳ به مارکت معرفی گردید.

فراری اف۱۲برلینتا

http://automan.ir/wp-content/uploads/2017/05/4300__2.jpg

فراری اف۱۲برلینتا یک خودروی موتور وسط–جلو محور عقب تولید کمپانی ایتالیایی فراری است.این خودرو مثل بسیاری از نمونه‌های واپسین فراری به وسیله پینین‌فارینا دیزاین شده‌اند. دیزاین بیرونی آن با تکیه بر آزمایشات کمپانی، در مسابقات فرمول ۱، برای کارآمدی آیرودینامیکی دیزاین شده است.

لامبورگینی دیابلوجی تی

لامبورگینی، (به ایتالیایی: Lamborghini) کمپانی خودروسازی ایتالیایی است، که در عرصه دیزاین و تولید خودروهای سوپر اسپورت و اس‌یووی فعالیت می‌کند.

http://automan.ir/wp-content/uploads/2017/05/4300__3.jpg

سوبارو اس‌تی‌آی دبلیو آر ایکس

سوبارو کمپانی خودروسازی ژاپنی است، که به نوعی زیرمجموعه‌ای از کمپانی صنایع سنگین فوجی، وظیفه تولید خودروهای سواری آن را بر عهده دارد. عمده شهرت سوبارو به دلیل موتورهای تختی است، که در خودروهای خود از آن سود میبرد.

کمپانی سوبارو در نمونه‌های سفارشی مانند سوبارو امیپرزا نیز، از موتورهای توربو شارژر استفاده می‌نماید. این نمونه بیشتر در مسابقات اتومبیل‌رانی مطرح است.

مایباخ اکسلرو

مایباخ اکسلرو (Maybach Exelero) تک وسیله نقلیه ای است سفارشی که به وسیله کمپانی مایباخ (در دست به کمپانی دایملر آ گ) در سال ۲۰۰۵ برای کمپانی طایر سازی فولدا ساخته شده‌است. هزینه این خودرو ۸ میلیون دلار است.

کادیلاک اسکالید

نتیجه تصویری برای کادیلاک اسکالید

کادیلاک اسکالِید (Cadillac Escalade) یکی از نمونه‌های اس‌یووی ماشین گران قیمت کمپانی آمریکایی کادیلاک است.

این خودرو که اغلب مجهّز به چهار چرخ محرک است. شروع تولید کادیلاک اسکالید تنها ده ماه بعد از تایید برنامه آن رخ داد.

این خودرو در آرلینگتون، تگزاس تولید می‌شود، با اینحال در مکزیک و شهر کالینینگراد روسیه مونتاژ می‌شود. موتورهای این خودرو اغلب ۸ سیلندر و با حجم ۵ لیتر به بالا معرفی می‌گردد. از سال ۲۰۰۷ تا به این لحظه، این خودروها از موتور Vortec 6200 استفاده می‌کنند که بیش از ۴۰۰ اسب بخار تولید می‌کند.

دوج چارجر

https://www.pedal.ir/wp-content/uploads/2012-Dodge-Charger-Super-Bee.jpg

دوج چارجر یک خودرو آمریکایی ساختهٔ کمپانی دوج از گروه کرایسلر است.

در باب هر یک از اتومبیل های مشکی رنگ بالا مطالب مطرح شده مختصری داده شده است با این وجود برای معلومات بیشتر در عرصه کارخانه و ویژگیهای تکنیکی و رفاهی آنها قادر اید بررسی ها بیشتری انجام دهید.

حال کدام یک را برای رانندگی در یک روز تعطیل می پسندید که با آن، نهایت لذت را ببرید!

ترجمه و تنظیم: سمیه مظفری

منبع

دسته‌بندی‌ها: معرفی خودرو

برچسب‌ها: ,,,,,,,