معرفی بی‌سر و صدا از میتسوبیشی لنسر در نمونه ۲۰۱۸

معرفی بی‌سر و صدا از میتسوبیشی لنسر در نمونه ۲۰۱۸

میتسوبیشی گرند لنسر آرام و بی‌سروصدا در تایوان معرفی شد؛ وسیله نقلیه ای که یقینا به غیر از آسیا در بازار دیگری فروخته نمی‌شود.

میتسوبیشی لنسر 2018

میتسوبیشی لنسر، که هم‌اکنون به عنوان نمونه ۲۰۱۷ در بازار جهانی حضور دارد، در تابستان امسال و به‌صورت دقیق‌تر در اوت ۲۰۱۷، تولید و معرفی آن در اروپا و آمریکا متوقف می‌شود تا از این به بعد لنسر تنها در بازارهای آسیایی به زندگی‌اش ادامه دهد. میتسوبیشی در هفته قبلی، نسل تازه لنسر را در تایوان پرده گشود، با این وجود با نامی تازه: میتسوبیشی گرند لنسر.

میتسوبیشی لنسر 2018

دیزاین رادیکالی گرند لنسر با هم کاری کمپانی تایوانی CMC و استودیو دیزاین پنین‌فارینا شانگهای انجام شده است. گرند لنسر در پلتفرم، تفاوتی با لنسر ۲۰۱۷ ندارد، با اینحال در ظاهر بطور کلی تغییر کرده است. قسمت جلویی خودرو، به‌خصوص جلوپنجره Dynamic Shield آن، مشابهت فراوانی به اوتلندر ۲۰۱۷ دارد، با اینحال قسمت انتهایی آن شبیه به دیگر تولیدات میتسوبیشی نیست.

میتسوبیشی لنسر 2018

درون کابین گرند لنسر با داشبورد تازه ای روبرو می‌شوید؛ با اینکه کنسول مرکزی تغییر کرده، جدی ترین نکته کابین استفاده بیشتر از روکش‌های نقره‌ای رنگ است تا حس لوکسی بیشتر به سرنشینانش القا کند! تغییر تریم درب‌ها، رینگ‌های ۱۸ اینچی تازه، صفحه کیلومتر تمام دیجیتالی و به علاوه از طرف دیگر مانیتور ۸ اینچی لمسی از دیگر خصوصیت‌های تازه گرند لنسر است. هنوز معلومات بیشتری از قابلیت ها استاندارد و آپشن‌های این خودرو پخش نشده است.

میتسوبیشی لنسر 2018

میتسوبیشی لنسر 2018

برای پیشرانه نیز میتسوبیشی هنوز انجین ۱.۸ لیتری برای گرند لنسر درنظرگرفته است. این انجین ۱۳۸ اسب‌بخار قدرت و ۱۷۶ نیوتن‌متر گریز از مرکز دارد و از آنجایی که تنها با گیربکس CVT (با پدال شیفتر سفارشی) به دست خریداران می‌رسد، مصرف ترکیبی آن بیشتر ۶.۳ لیتر نخواهد بود. گرند لنسر به عنوان نمونه ۲۰۱۸ از اواسط ۲۰۱۷ راهی بازار تایوان، مالزی، چین (با اسم ویژه Lancer EX) و عده ای بازارهای آسیایی دیگر می‌شود.

میتسوبیشی لنسر 2018

منبع

دسته‌بندی‌ها: معرفی خودرو

برچسب‌ها: ,,