معرفی برابوس ورژن Rocket 900 مرسدس میباخ + مشخصات

برابوس از ورژن راکت ۹۰۰ مرسدس میباخ پرده گشود

برابوس از ورژن‌ی آپدیت شده‌ی مرسدس میباخ S600 پرده گشود. این سوپر سالن اشرافی و فوق لوکس که Rocket 900 اسم گذاری شده، قدرت خارق‌العاده‌ای در دست راننده قرار می‌دهد.

در عصر حاضر واژه‌ی سوپر-سالن، هیچ‌گاه تا به این اندازه تنوع و گوناگونی را در بر نگرفته بود؛ چرا که اکنون می‌توان وجود آپشن‌های فوق لوکس و به علاوه از طرف دیگر عملکرد و قدرت فوق‌العاده را در شکل یک کالا تجربه کرد.

برابوس Rocket 900 وسیله نقلیه ای بنا شده بر مرسدس میباخ S600 است و برابوس با آن افرادی را هدف قرار داده که با دیدن خودروی Mulsanne Speed بنتلی با خود می‌گویند: «من تابه‌حال در عمرم چنین وسیله نقلیه ای ندیده‌ام.»

برابوس Rocket 900 مرسدس میباخ

اجازه بدهید کمی جدی باشیم. این خودرو حاوی قدرت خارق‌العاده‌ای است و از آنجایی‌ که این برابوس اسم Rocket 900 را برای آن انتخاب است، حدوداً می‌توان بازار هدف آن را پیش‌بینی کرد.

پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر توربو با ۸۸۸ اسب بخار قدرت و ۱۵۰۰ نیوتون‌متر گریز از مرکز، راکت ۹۰۰ را در ۳.۷ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رساند. حداکثر سرعت این خودرو ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت است.

وجه تمایز ظاهری برابوس Rocket 900 با ورژن‌ی معمولی میباخ، سپر جلوی تازه، جلوپنجره‌ی سفارشی، سپر عقب تازه همراه با دیفیوزر یکپارچه، چرخ‌های ۲۱ اینچی و تودوزی لذت‌بخش دو رنگ تمام چرمی است.

برابوس Rocket 900 مرسدس میباخ

هزینه این نمونه تقویت‌شده حدوداً ۵۳۶ هزار دلار است. از نوً می‌گوییم، باوجود کلمه‌ی Rocket همراه با اسم این خودرو، نمی‌توان انتظار شنیدن یک هزینه پذیرفتنی از کمپانی برابوس داشت.

منبع

دسته‌بندی‌ها: معرفی خودرو

برچسب‌ها: ,,,,,