هزینه پورشه کاین حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت

پورشه کاین وزیر بهداشت چقدر می‌ارزد؟! +تصویر ،پورشه کاین gts ،هزینه پورشه کاین ۲۰۱۶

حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت روزگذشته در جواب به پرسش یکی از نشریهها ضمن تایید این نوشته که صاحب یک ابزار خودروی شاسی‌بلند لوکس پورشه کاین است، گفت: از روزی که وزیر شدم تا الان، یک ثانیه هم پشت آن ماشین ننشسته‌ام.

 با احتساب سخن وزیر بهداشت که پورشه کاین را ۸-۹ سال پیش تهیه کرده لازم است بگوییم که یقینا این خودرو نمونه ۲۰۰۹ بوده که از پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری سود می‌برد.

این پیشرانه برای کاین ۲۹۰ اسب‌بخار نیرو و ۳۸۵ نیوتن‌متر گریز از مرکز تولید می‌کند که قدرت ساخته شده از روش جعبه‌دنده ۶ سرعته تیپ‌ترونیک و سیستم انتقال نیرو هوشمند به هر چهارچرخ خودرو منتقل می‌شود.

شتاب ۸.۱ ثانیه‌ای ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت کاین ۲۰۰۹ این امکان را به آقای قاضی زاده هاشمی می‌دهد که به سرعت خود را به بیمارستان رسانده تا هیچ بیماری را در اتاق رفتار منتظر نگذارد! و در بازگشت به منزل هم می‌تواند بزرگراه‌های شهر تهران را با سرعت حداکثر ۲۳۰ کیلومتر بر ساعت طی نماید.

به علاوه از طرف دیگر باک ۱۰۰ لیتری این خودرو بطور کلیً تکافوی مصرف ۱۲.۹ لیتر بر ۱۰۰ کیلومتر این خودرو را خواهد داشت.

به گفته وزیر بهداشت وی این خودرو را در آن سال‌ها ۲۰۰ میلیون تومان تهیه کرده است، با اینحال هم‌اکنون بهای خودروهای پورشه کاین کارکرده ۲۰۰۹ از ۲۶۰ میلیون تومان شروع و تا ۴۰۰ میلیون تومان ادامه دارد.

منبع :جام جم آنلاین

منبع

دسته‌بندی‌ها: دانستنی های خودرو

برچسب‌ها: ,,,,,,