هزینه تولیدات کمپانی سایپا به روز شد + تفاوت

بر اساس بروزترین بخشنامه سایپا به نمایندگی‌های فروش این گروه خودروساز، هزینه ۷ کالا سایپا از امروز شنبه ۲۹ مهرماه ۹۶ گسترش یافت که این افزایش هزینه در باب سراتو برابر با ۵ میلیون تومان و در باب چانگان برابر با ۳ میلیون تومان بوده است.

با توجه به بخشنامه ابلاغی سایپا به نمایندگی‌های فروش این گروه خودروسازی، هزینه سراتو دنده اتوماتیک ۲۰۰۰ آپشنال از ۹۹ میلیون و ۱۵۸ هزار تومان به ۱۰۴ میلیون و ۱۵۸ هزار تومان رسیده است که افزایش ۵ میلیون تومانی را نشان می‌دهد.

به علاوه از طرف دیگر هزینه سراتو دستی آپشنال از ۸۱ میلیون و ۴۲۹ هزار تومان به ۸۶ میلیون و ۴۲۹ هزار تومان گسترش یافته که نمایش دهنده گسترش ۵ میلیون تومانی هزینه این خودرو است.

در باب سراتو دنده اتوماتیک ۲۰۰۰ سی‌سی نیز باید به گسترش ۵ میلیون تومانی هزینه این خودرو اشاره کنیم که از ۹۱ میلیون و ۱۴۵ هزار تومان به ۹۶ میلیون و ۱۴۵ هزار تومان رسیده است.

گروه سایپا به علاوه از طرف دیگر هزینه چانگان را از ۶۶ میلیون و ۵۷ هزار تومان به ۶۹ میلیون و ۵۷ هزار تومان گسترش داده که افزایش هزینه ۳ میلیون تومانی را در باب این خودرو نشان می‌دهد.

در بخشنامه تازه سایپا، هزینه تیبا ۲ با گسترش یک میلیون تومانی همراه بوده و از ۲۷ میلیون و ۷۱۷ هزار تومان به ۲۸ میلیون و ۶۱۶ هزار تومان رسیده است.

در باب ساینا نیز بیننده گسترش هزینه ۹۰۰ هزار تومانی این خودرو هستیم به طوری که هزینه آن از ۲۸ میلیون و ۵ هزار تومان به ۲۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان گسترش هزینه یافته است.

گروه سایپا، هزینه آریو دستی ۱۶۰۰ سی‌سی را نیز یک میلیون تومان گسترش داده و هزینه تازه این خودرو ۴۹ میلیون و ۷۴۵ هزار تومان تعیین شده است.

هزینه آریو دنده اتوماتیک ۱۶۰۰ سی‌سی هم با گسترش یک میلیون تومانی به ۵۷ میلیون و ۸۱۵ هزار تومان رسیده است.

منبع

دسته‌بندی‌ها: قیمت خودرو