هزینه تویوتا لندکروز ۲۰۱۸ در کشور امارات + مشخصات

همه با اسم پرآوازه تویوتا لندکروز آشنا بودیم و هستیم. وسیله نقلیه ای قوی‌هیکل، پرتوان و با دلی مهربان! ممکن است دیدن این ۳ صفت کنارهم کمی باورنکردنی به‌نظر برسد …

همه با اسم پرآوازه تویوتا لندکروز آشنا بودیم و هستیم. وسیله نقلیه ای قوی‌هیکل، پرتوان و با دلی مهربان! ممکن است دیدن این ۳ صفت کنارهم کمی باورنکردنی به‌نظر برسد با این وجود در ۳ جمله دارای اختلاف می‌توان به این خصوصیت‌ها پی‌برد.

لندکروز وسیله نقلیه ای‌ بزرگ با چهره‌ای مغرور و بدنی عضلانی است که توانسته عنوان یک شاسی‌بلند قوی‌هیکل را یدک بکشد. پیشرانه ۵.۷ لیتری با تولید ۵۳۰ نیوتن‌متر گریز از مرکز بهمراه ۳۶۲ اسب بخار قدرت و یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک در نمونه ۲۰۱۸ آن، به‌طور خلاصه وصف حال یک شاسی‌بلند پرتوان است.

تویوتا لندکروز 2018

کفایت می کند که یک‌بار در داخل این خودروی قوی‌هیکل پرتوان بنشینید، چراکه دیگر خبری از یک خودروی خشمگین نیست و برعکس ظاهر آن، بیننده باطنی مهربان از آن هستید. کابینی دل چسب و لوکس با قابلیت ها رفاهی متعدد و سرگرم کننده که به سادگی در داخل آن، آزمایش یک سواری لذت بخشی را کنار دوستان و خانواده خود خواهید داشت. ممکن است ترکیب همین خصوصیت‌هاست که لندکروز را در بسیاری از کشورها از نمونه ایران، آمریکا و کشورهای عربی، پرطرفدار کرده است.

تویوتا لندکروز ۲۰۱۸ یک SUV پرشتاب در جهان شمرده میشود که شتاب صفر تا ۱۰۰ این خودرو حدود ۷ ثانیه است. حداکثر سرعت تعریف شده برای این غول ۲.۵ تنی چیزی حدود ۲۲۰ کیلومتر در ساعت است. این خودرو در کمال تاسف بدلیل قانون های موجود، مجوز ورود به کشورمان را ندارد.

جدول هزینه تویوتا لندکروز ۲۰۱۸ در کشور امارات: 

تیپ حجم موتور حداقل هزینه(درهم) حداکثر هزینه (درهم)
EXR ۴.۰L ۱۹۹۰۰۰ ۲۱۳۰۰۰
GXR ۴.۰L ۲۳۸۰۰۰ ۲۴۲۰۰۰
EXR ۴.۶L ۲۳۹۹۰۰ ۲۴۰۰۰۰
GXR ۴.۶L ۲۸۴۰۰۰ ۲۸۴۰۰۰
VXR ۴.۶L ۳۱۵۹۰۰ ۳۱۶۰۰۰
EXR ۵.۷L ۲۶۲۹۰۰ ۲۶۳۰۰۰
GXR ۵.۷L ۳۰۶۹۰۰ ۳۰۷۰۰۰
VXR ۵.۷L ۳۴۹۰۰۰ ۳۵۰۰۰۰

نکات مثبت :

توانایی آفرود بالا – محیط کابین بسیار جادار – موتور پرقدرت

نکات منفی:

هزینه بالا – مصرف سوخت (حدود ۱۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر) – هندلینگ نسبتا ضعیف

تویوتا لندکروز 2018
تویوتا لندکروز 2018

تویوتا لندکروز 2018

تویوتا لندکروز 2018

تویوتا لندکروز 2018

منبع

دسته‌بندی‌ها: معرفی خودرو