شاهکار برادران رینگ در کنفرانس SEMA 2017 + تصویر و مشخصات

شاهکار برادران رینگ در کنفرانس SEMA 2017

کمپانی مشهور رینگ‌برادرز، در کنفرانس سما ۲۰۱۷،  توجه نشریهها را به خود معطوف نمود. این خودرو، برپایه‌ی کالایی از امریکن موتورز دیزاین ۱۹۷۲، ساخته شده است.

وقتی که تمام بخش‌های یک خودرو ویژه باشد، پیدا کردن تنها یک نقطه‌ی مثبت در آن سخت است. هرساله در کنفرانس سما (SEMA)، طرح‌های تیونینگ لوکس بر پایه‌ی خودروهای عضلانی مشهور آمریکایی مانند کامارو، موستانگ، چارجر، کوروت و چلنجر در غرفه‌های مختلف جلب توجه می‌کنند.

http://automan.ir/wp-content/uploads/2017/11/10657__1.jpg

خبر خوب اینکه هنوز هم تیونرهایی وجود دارند که سنت‌شکنی می‌کنند و تولیدات آن‌ها بیشتر از آن که تنها یک خودروی بهینه‌شده باشد، یک کار هنری دلچسب است. در کنفرانس سما ۲۰۱۷، بردران رینگ (Ringbrothers) با معرفی کالا تازه خود، Javelin AMX، که بر پایه نمونه Javelin امریکن موتورز در سال ۱۹۷۲ است و اکنون به قدرت ۱۰۸۰ اسب بخار ارتقاء داده شده، ثابت کردند که هنوز هم در جستجوی سنت‌شکنی هستند.

AMC Javelin AMX

کفایت می کند به AMX بنگرید تا غرق هنرمندی رینگ‌برادرز شوید؛ درک این مسئله سخت است که این خودرو تنها در طول یک سال ساخته شده است. در کنفرانس سما سال ۲۰۱۳ بود که دیگر کالا این دو برادر، توجه همه را به خود معطوف نمود. تولیدات رینگ‌برادرز با نمونه ابتدایی‌ی خودرو بسیار اختلاف دارند. برای جای دادن نیروی محرکه تازه هلکت (Hellcat)، چرخ‌های Javelin AMX حدود ۱۶.۵ سانتی‌متر جلو رفته‌اند که با این وجود این گزینه با کیت بدنه و گلیگرهای فیبر کربنی پوشانده شده است. غیر از گلگیرهای جلو، کاپوت، جلوپنجره و سپرجلو نیز بطور کلی سفارشی و با بهره برداری از فیبر کربن بازطراحی شده‌اند؛ ترئینات آلومینیومی سفارشی نیز در قسمت‌های مختلف بدنه کار شده است.

AMX از نیروی محرکه هشت سیلندر V شکل ۶.۲ لیتری هلکت بهره میبرد که تمام قدرت ۱۰۸۰ اسب بخار آن، به وسیله جعبه‌دنده‌ی اتوماتیک برند Bowler به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود. جلوبندی سفارشی که قبل از این در کامارو استفاده شده است بهمراه فرمان مدرن، میله‌های تعادلی و سیستم تعلیق سفارشی برند RideTech، بخش جلویی AMX را تکمیل می‌کنند.

AMC Javelin AMX

در قسمت عقب، دیفرانسیل شورولت روی سیستم تعلیق چهار اتصالی سفارشی که به وسیله رینگ‌برادرز دیزاین شده، قرار گرفته است. ترمزهای شش پیستونی برند Baer به وسیله رینگ‌های دلچسب و بزرگ ۲۰ اینچی برند HRE پنهان شده‌اند. تایرهای بزرگ ۲۸۵/۳۰ در جلو و ۳۳۵/۳۰ در عقب، ظاهر و عملکرد ممتاز AMX را تکمیل کرده‌اند.

تمام تولیدات رینگ‌برادرز، به روش سفارشی تولید می‌شوند و هر خریدار، AMX ویژه به خود را دریافت می‌کند.

منبع

دسته‌بندی‌ها: معرفی خودرو