معرفی دو کراس اوور بورگوارد BX-۵ و BX-۷ در برج میلاد تهران

به وسیله کمپانی کیان موتور وارنا؛

آلمانی های باوقار به ایران آمدند
شب قبلی کمپانی «کیان موتور وارنا» نماینده رسمی تولیدات بورگوارد آلمان از دو کراس اوور BX-۵ و BX-۷ در برج میلاد تهران با حضور مدیران ارشد دیزاین و اجرایی این برند آلمانی پرده گشود.

این دو نمونه برنامه ریزی شده است خیلی زود با هزینه ممکن ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان و با گارانتی قابل توجه ۷ سال یا ۱۵۰هزار کیلومتر به مارکت ارائه شوند.http://automan.ir/wp-content/uploads/2017/11/10627__1.jpg

 

برند بورگوارد آلمان یکی از اولین خودروسازان جهان است که فعالیتش را از سال ۱۹۱۹ شروع کرده  است و بعد از توقف تولید  در سال ۱۹۶۱ از نو از سال ۲۰۰۸ با سرمایه گذاری تازه زنده شد و با تفکری نوین باز هم تلاش کرد تا در جمع خودروسازان مطرح آلمانی قرار بگیرد.

کمپانی کیان موتور وارنا نمونه BX-5 را با شعار «آلمانی جوان،پرانرژی و هوشمند» و با پیشرانه۱.۸ لیتری توربو با حداکثر توان ۱۹۰ اسب بخار به مارکت ارائه خواهد نمود.این کراس اوور ۴.۵ متری با وزن ۱.۶ تن از سیستم AWD برای انتقال گریز از مرکز به هر ۴ چرخ سود می برد و مصرف سوخت آن در سیکل‌ترکیبی تنها ۷.۳ لیتر است. این خودرو به علاوه از طرف دیگر به گیربکس ۶سرعته اتوماتیک‌ تجهیز شده است.

به علاوه از طرف دیگر نمونه بزرگتر BX-7 با شعار «آلمانی لوکس، توانمند و باوقار» به پیشرانه توانمند ۲ لیتری توربو با قدرت قابل توجه ۲۲۴ اسب بخار تجهیز شده است و مثل نمونه کوچکتر به گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته تولید آیسین ژاپن و سیستم AWD تجهیز شده است.سود گیری از صفحه نمایش بزرگ ۱۲.۳ اینچی، درب برقی عقب ، دوربین ۳۶۰ درجه و … تایید کننده شعار پرمدعای این کراس اوور بورگوارد است.

مدیران کمپانی کیان موتور وارنا به علاوه از طرف دیگر در این مراسم از برنامه ریزی این کمپانی برای شروع تولید بورگوارد تا انتهای سال ۹۷ در ایران خبر دادند.

منبع

دسته‌بندی‌ها: معرفی خودرو