تولید بزرگ‌‌ترین اس.‌یو‌.وی‌ فورد ورژن آفرود

فورد ورژن آفرود بزرگ‌‌ترین اس.‌یو‌.وی‌ اش را تولید می‌‌کند

استیون اودل , مدیر جهانی فروش اظهار می کند: خودرو های اس یو وی ۳۳ درصد از مارکت امروز را مختص خود کرده اند و فورد نیز تصمیم گرفته است خانواده خودرو های شاسی بلند خود را گسترش دهد.

فورد یک ورژن آف رود FX4 را به عظیم ترین اس یو وی هایش اضافه می کند و این ورژن در انتهای امسال رو نمایی خواهد شد. خودرو ساز ها انتظار دارند که ۵ تا ۱۰ درصد از اکسپدیشن (Expedition)  وقتی که تولید می شود در بازار عرضه میشود و نمونه بدنه آلومینیومی آن در انتهای پاییز امسال به فروش می رود. فرضیه ورژن آف رود از اس یو وی ها  وقتی که اکسپدیشن ها برای رانندگی در شن و ماسه عمیق در شبه جزیره عربستان مشهور شدند بوجود آمد.

نمونه خودرو FX4 برای آن منطقه ساخته شده است و به علاوه از طرف دیگر عده ای خریداران آمریکایی نیز در پی تهیه آن هستند. خودرو فورد  هزینه و مقام بندی اقتصادی سوخش را  برای اکسپدیشن  FX4  در سال ۲۰۱۸ وقتی که فروش شروع شود مطرح خواهد نمود. خریداران احتمالا FX4 را انتخاب خواهند کرد به علاوه از طرف دیگر  خریداران نیروی محرکه پر توان آن  را جهت حرکت در جاده های ناهموار ستایش می کنند و FX4 ها توانمند تر از دیگر شاسی بلند های اف رود رفتار می کنند و این نمونه از ۲۰ درصد سیستم تعلیق اصلاح شده درمقایسه با ورژن استاندارد سود می برد  تا  خوب عنوان آف رود باشد.

ورژن Tuned shocks آف رود حاوی تکنولوژی لغزشی در عقب بین چرخ راست و چرخ های عقبی سمت چپ  برای سطوح حاوی کشش کم مانند شن و ماسه های عمیق بیابان هستند ونیز  حاوی تنظیماتی برای نگه داری چرخ های ماشین بر روی زمین زمان رانندگی پر سرعت و صفحه ترمز  و زه جانبی  و باک FX4 و حاوی کفی لاستیکی جهت پوشش در گل و لای هستند.

منبع

دسته‌بندی‌ها: معرفی خودرو

برچسب‌ها: ,,,