عکس ها جاسوسی از هیوندای سانتافه ۲۰۱۹

نسل سوم هیوندایی سانتافه در سال ۲۰۱۲ تولید شد، و اکنون بعد از ۵ سال هیوندایی مطرح کرده آمادگی دارد تا مدلی تازه تر را جانشین این نسل کند

گمانه زنی می شود هیوندایی این خودرو را در سال آتی عرضه کند. انتشار عکس ها نمونه ابتدایی (پروتوتایپ) و استتار شده هیوندایی سانتافه ۲۰۱۹ در حال آزمایش در نوربرگ‌رینگ احتمال عرضه آن در سال آتی را قوت می‌بخشد. این خودرو با سرعت در حال دور زدن در جهنم سبز است.

خودروی چالشی برند کره‌ای تصمیم گرفته است به رقابت با “کودیاک” اشکودا و “اکس- تریل” نیسان پرداخت کند. با اینحال هیوندایی در نمونه ۲۰۱۹ سانتافه چیزی بیشتر از یک فیس‌لیف ملایم را به کار برده است. در این نمونه ما بیننده نمای روبه‌روی بطور کلی متمایز هستیم، که چراغ‌ها در شکل‌دهی آن موثرند. به توجه به لایه‌های استتاری، تغییر شدید این نمای جلو در این خودرو بطور کلی محسوس است.

http://automan.ir/wp-content/uploads/2017/11/10886__1.jpg

به توجه به اینکه معلومات فراوانی در خصوص محیط داخلی خودرو نیست، با اینحال تغییر و اختلاف کابین درمقایسه با نسل های قبل قطعی به نظر می‌ر‌سد. خودرو محیط سر و محیط پای بیشتری مخصوصا برای سرنشینان عقب عرضه می‌دهد. براساس شنیده‌های سانتافه‌های ۲۰۱۹ براساس دو ورژن ۵ و ۷ صندلی عرضه خواهند شد.

تا اینجای کار هیچ اطلاعاتی در خصوص سامانه مولد قدرت در این خودرو پخش نشده است، با اینحال انتظار طیف متنوعی از موتورهای دیزلی  و بنزینی را پایین کاپوت این خودرو داریم. به دلیل کاربری نمونه‌های بنزینی در آمریکا تولید این نمونه‌ها از جانب هیوندایی امری بدیهی به ذهن خطور میکند. از جهت دیگر برند کره‌ای تصمیم گرفته است ورژن‌های پلاگین هیبرید از این suv را در جهان عرضه دهد.

منبع

دسته‌بندی‌ها: معرفی خودرو