با ۱۰ میلیون تومان چه ماشینی میشه خرید ؟

خرید ماشین پایین ۱۰ میلیون ، خودرو ده میلیونی ، پراید پایین ده میلیون ، با ۱۰ میلیون چه ماشینی میشه خرید ،با ۱۰ میلیون چه ماشینی بخرم


وقتی پای صحبت خریداران خودرو می‌نشینید، همه از علاقه خود پیرامون خودروهای لوکس و به روز دنیا می‌گویند. بخشی از این گروه، برای خرید این خودروها مشکلی از جهت مالی ندارند، با اینحال گروهی هم هستند که وقتی ته جیب خود را نگاه می‌کنند، قدرت مالی برای خرید حتی خودرو صفر، آن هم با پایین‌ترین هزینه ندارند. این دسته از خریداران به طرز معمول سر وقت خودروهای دست‌دوم مارکت با نمونه‌های پایین می‌روند. بررسی مارکت خودرو حاکی از آن است که خودروهای پایین ۱۰ میلیون تومان نیز برای فروش وجود دارند.

در گزارش میدانی خبرنگار خبرآنلاین از کنفرانس‌های خودرو، یک خودرو اپل کورسا دنده‌ای که سال تولید آن ۱۳۳۷ مطرح شده، با ۲۰۰ هزار کیلومتر کارکرد، با هزینه ۱۰ میلیون تومان برای فروش قرار داده شده است.

با این اوصاف، یک ام‌وی‌ام ۱۱۰ سه‌سیلندر نمونه سال ۱۳۸۸ با ۵۳ هزار کیلومتر کارکرد، ۱۰ میلیون تومان هزینه دارد. پراید صندوق‌دار نمونه سال ۱۳۸۷ با ۲۰۸ هزار کیلومتر کارکرد نیز ۱۰ میلیون تومان، پراید ۱۴۱ نمونه سال ۱۳۸۶ با ۲۰۰ هزار کیلومتر کارکرد ۱۰ میلیون تومان و پراید هاچ‌بک نمونه سال ۱۳۸۴ با ۲۰۰ هزار کیلومتر کارکرد ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در مارکت هزینه دارد.

وانگهی، یک پژو ROA نمونه سال ۱۳۸۹ با ۲۱۷ هزار کیلومتر کارکرد با هزینه ۱۰ میلیون تومان و پژو GLI 405 نمونه سال ۱۳۸۴ با ۲۳۰ هزار کیلومتر کارکرد با هزینه ۱۰ میلیون تومان برای فروش قرار داده شده است. در همین حال، به اشتراک خودروهایی که در مارکت برای فروش قرار داده شده، یک پیکان وانت نمونه سال ۱۳۸۹ با ۱۱۰ هزار کیلومتر کارکرد نیز قابل مشاهده است که ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. تویوتا کرونا با ۴۰۰ هزار کیلومتر کارکرد هم ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هزینه دارد. وانگهی، سمند X7 نمونه سال ۱۳۸۲ با ۲۸۰ هزار کیلومتر کارکرد ۱۰ میلیون تومان است

منبع

دسته‌بندی‌ها: قیمت خودرو