نخستین نمونه کلاس A مرسدس بنز سال ۲۰۱۸ +تصویر

کمپانی خودروسازی مرسدس‌بنز آلمان سرگرم آزمایش نمونه تازه کلاس A تحت نام اولین کالا خود در سال تازه میلادی است

کمپانی خودروسازی مرسدس‌بنز آلمان سرگرم آزمایش نمونه تازه کلاس A تحت نام اولین کالا خود در سال تازه میلادی است. آنگونه که مدیر آزمایش تولیدات تازه مرسدس‌بنز خبر می‌دهد، این خودروساز در تعطیلات سال تازه میلادی نیز از آزمایش و پیشرفت خودرو غافل نیست و هم‌اکنون با طی کل ۱۲ میلیون کیلومتر در جاده‌های اروپا کلاس A تازه را به بوته تست قرار داده است.

اگر به خاطر داشته باشید چندی قبل از دیزاین مشترک پیشرانه ۱.۲ لیتری تازه و کم‌مصرف TCE به وسیله رنو-نیسان و مرسدس‌بنز خبر دادیم که مقرر شده بود در خودروهای اقتصادی این خودروسازان نصب شود.

اکنون این پیشرانه در این خودرو نصب شده و آزمایش‌های تکمیلی را می‌گذارد. غیر از پیشرانه ۱.۲ لیتری ۳ سیلندر، پیشرانه‌های ۱.۴، ۱.۶ و ۲ لیتری نیز برای این خودرو مقرر کرده شده که به توربوشارژ و سستم استارت استاپ تجهیز شده اند و نیز دو جعبه‌دنده دستی ۶ سرعته و اتوماتیک ۷ سرعته نیروی پیشرانه را به چرخ‌های جلو منتقل می‌کنند، در همین حال ورژن آ ام گ نیز از سیستم چهارچرخ محرک سود می‌برد.

به علاوه از طرف دیگر دو پیشرانه ۱.۵ لیتری و ۲ لیتری دیزل و ورژن هیبریدی با تکنولوژی ۴۸ ولت نیز برای این خودرو در معرض خریداران خواهد بود.

منبع: مشرق

منبع

دسته‌بندی‌ها: معرفی خودرو