اولین عکس ها از فیس‌لیفت MG 3 پخش شد

اولین عکس ها از فیس‌لیفت MG 3 پخش شد

پدال- هاچ‌بک MG 3 بطور کلیً قدیمی شده و بسیار به یک فیس‌لیفت احتیاج دارد. بدین جهت ام‌جی این خودرو را مورد فیس‌لیفت قرار داده و رسماً آن‌را در کنفرانس شانگهای معرفی خواهد نمود در شرایطی که بعدازآن در آینده ای زود فروشش در چین شروع خواهد شد. این فیس‌لیفت شامل معرفیٔ نمای جلویی بطور کلیً تازه می‌شود که با استناد به سبک کراس‌اوور تازه ZS دیزاین شده و در آن چراغ‌ها، جلوپنجره و سپر تغییر کرده‌اند.

در عقب نیز چراغ‌ها دیزاین بسیار شیکی یافته‌اند، خط پایینی شیشهٔ عقب صاف شده است، لوگوی MG حدود ۵۰ درصد بزرگ‌تر شده، درِ صندوق بار پایین‌تر آمده و سر اگزوز هم پنهان شده است. به علاوه از طرف دیگر امکان سفارش رنگ دارای اختلاف برای سقف هم می باشد.

http://automan.ir/wp-content/uploads/2017/04/3339__0.jpg

یک تصویر جاسوسی از نمای داخلی MG 3 فیس‌لیفت نیز پخش شده که چیزهای تازه ای را نشان می‌دهد مانند یک صفحه‌نمایش کوچک در قسمت بالایی میانهٔ داشبورد، تغییر پانل کنترل تهویهٔ مطبوع، غربیلک فرمان تازه و صندلی‌هایی با نمای اسپرت.

در تصویری دیگر، دو ابزار MG 3 تازه در عکس هایی جداگانه دیده می‌شوند که به ذهن خطور میکند نمونهٔ زردرنگ یک تیپ پایینی و نمونهٔ قرمزرنگ با تزئینات کرومی در سپر جلو و رینگ‌های آلیاژی اسپرت، تیپ بالایی باشد.

تاریخ تازه ترین فیس‌لیفت ورژنٔ حال حاضر MG 3 به ژانویهٔ ۲۰۱۴ بازمی‌گردد که هم اینک با هزینه پایهٔ ۶۷,۸۰۰ یوآن (۹۸۰۰ دلار) و حداکثر ۸۳,۸۰۰ یوآن (۱۲,۲۰۰ دلار) به فروش می‌رسد. موتورهای آن نیز شامل یک نمونهٔ ۱.۳ لیتری با ۹۲ اسب بخار قدرت و یک واحد ۱.۵ لیتری با ۱۰۹ اسب بخار قدرت می‌شود. این قدرت‌ها در ورژنٔ فیس‌لیفت شده با کمی گسترش به ترتیب به ۹۶ اسب بخار و ۱۱۱ اسب بخار می‌رسد در شرایطی که محدودهٔ هزینه ای آن بدون تغییر باقی‌مانده است.

اولین تصاویر از فیس‌لیفت MG 3 منتشر شد

منبع

دسته‌بندی‌ها: معرفی خودرو

برچسب‌ها: ,,,,