نخستین ابزار از پژو ۳۰۰۸ وارد ایران شد + تصویر و هزینه

پژو ۳۰۰۸ یکی از بروزترین تولیدات اروپایی و تازه مارکت محسوب میشود که اخیرا با هزینه ۱۲۰ میلیون تومان وارد جاهای آزاد کشورمان شده است.

اولین دستگاه از پژو 3008 وارد ایران شد + تصاویر

ممکن است در نگاه اول، بیشتر ما با شنیدن اسم پژو ۳۰۰۸، به خاطر برادر آن، یعنی ۲۰۰۸ بیفتیم. همان وسیله نقلیه ای که چند وقت واپسین تیتر اخبار رسانه‌‌های ایران شده است با اینحال در حقیقت پژو ۳۰۰۸، وسیله نقلیه ای با ویژگیهای تکنیکی بالا‌تر و ابعادی بیشتر درمقایسه با نمونه ۲۰۰۸ است.

این شاسی‌بلند فرانسوی توانسته از دید ۵۸ روزنامه‌نگار زمینه خودرو از ۲۲ کشور اروپایی، خودرو سال شود.

http://automan.ir/wp-content/uploads/2017/09/9127__1.jpg

در نمای جلو، چراغ‌های کشیده و زاویه‌دار با خطوط شکسته قابل مشاهده است که به جلوپنجره‌ ذوزنقه‌ای نشانه رفته‌‌اند. فرم چراغ‌های مه‌شکن و دریچه‌های هوای پایین سپر، ظاهر یک خودرو اسپرت و جسوری را به ۳۰۰۸ می‌دهد. در نمای کناری بیننده خطوط شانه‌ای سیال و منحنی روی گلگیر و بالای رکاب هستیم. نمای پشتی پژو ۳۰۰۸، حس یک اتومبیل مدرن و حال حاضر را به تماشاگر منتقل می‌کند. فرم دیجیتالی درون چراغ‌های عقب، یک‌پارچگی شیشه عقب با شیشه‌های جانبی، خط منحنی بالای سپر، از عنصر های موثر در جلوه مدرن این اتومبیل است. به‌طور کلی، زبان دیزاین پژو ۳۰۰۸ در این ارزیابی، آپدیت و شیک تلقی شده و به خاطر همین خصوصیت‌ها، توانسته امتیاز بالایی را در این سنجش به مالکیت خود درآورد.

در قسمت دیزاین داخلی، پژو ۳۰۰۸ کابینی دل چسب با قابلیت ها رفاهی متنوعی دارد. این خودرو از سبک دیزاین i-Cockpit تازه پژو تبیعیت کرده تا سرنشینان حس خوبی زمان سواری اتومبیل داشته باشند. نمایشگر ۸ اینچی لمسی، فرمان کوچک با کلیدهای مختلف کنترل و سامانه کنترل دنده اتوماتیک از خصوصیت‌های این اتومبیل است.

پیشرانه این خودرو، ۱.۶ لیتر حجم دارد و می‌تواند ۱۶۵ اسب‌بخار، قدرت تولید کند.
پژو 3008 در ایران

پژو 3008 در ایران

پژو 3008 در ایران

پژو 3008 در ایران

منبع

دسته‌بندی‌ها: معرفی خودرو

برچسب‌ها: ,,,,,,,,