اطلاعاتی از تویوتا RAV4 نمونه ۲۰۱۸ + تصویر و هزینه

اخیرا اطلاعاتی از تویوتا RAV4 نمونه ۲۰۱۸ مطرح شده است ،ویژگیهای تکنیکی تویوتا راو ۴ ۲۰۱۸ ،مشخصات راو۴ ۲۰۱۸ ،هزینه تویوتا راوفور ۲۰۱۸ ،تویوتا rav4 2018 ،مقایسه راو۴ با سانتافه ،راو۴ ۲۰۱۷ ،راف فور ۲۰۱۸ ،راو فور۲۰۱۸

اطلاعاتی از تویوتا RAV4 نمونه ۲۰۱۸

اکنون ترمز اضطراری اتوماتیک و ناوبری ماهواره ای به روش استاندارد در خط تولید این خودرو عرضه می شود. تفاوت عمده در نمونه پایه GX این خودرو اجرا شده که اکنون به تکنولوزی AEB و اخطار تغییر مسیر، کروز کنترل انطباقی و نور بالای اتوماتیک تجهیز است. دیگر آپدیت های در این خودرو شامل ناوبری ماهواره ای با اپ Hyperlink تویوتا، رادیوی دیجیتال، چراغ های جلوی اتوماتیک، چراغ های مه شکن، سنسورهای پارک جلو و عقب بهمراه صفحه نمایش چند رسانه ای ۴.۲ اینچی پیشرفت یافته راننده است.

علیرغم ابزارهای أضافه شده به این خودرو هزینه نمونه های پایه آن تنها بین ۸۴۰ تا ۹۰۰ دلار گسترش یافته با اینحال نمونه دیزلی آن گسترش هزینه ۲۳۵۰ دلاری داشته است. نمونه به وسیله GXL این خودرو نیز به روش استاندارد به سری ابزارهای ایمنی تازه ای تجهیز می شود و ورژن بنزینی آن گسترش هزینه ای بین ۴۰ تا ۱۰۰ دلار خواهند داشت. ورژن های دیزلی این مدب اکنون ۱۵۷۵ دلار گران تر شده اند.

http://automan.ir/wp-content/uploads/2017/10/9786__1.jpg

بدین شکل نمونه GXL این خودرو به مانیتور نقاط کور و اخطار برخورد عقب تجهیز شده است.

نمونه پرچم دار کروزر این خودرو برای نمونه سال تازه بی تغییر باقی مانده با اینحال ورژن بنزینی آن کاهش هزینه ۹۱۰ دلاری داشته است.

خصوصیت های استاندارد در ورژن ممتاز RAV4 شامل رینگ های آلیاژی ۱۸ اینچی، تریم چرمی، سیستم صوتی JBL با ۱۱ بلندگو، مونروف برقی و در صندوق عقب برقی است.

موتورهای این خودرو نیز بی تغییر باقی مانده و شامل ۲.۰ لیتری بنزینی با قدرت ۱۰۷ کیلووات و گریز از مرکز ۱۸۷ نینتون متر، ۲.۵ لیتری بنزینی با قدرت ۱۳۲ کیلووات و گریز از مرکز ۲۳۳ نیوتون نتر و ۲.۲ لیتری توربو دیزل با قدرت ۱۱۰ کیلووات و گریز از مرکز ۳۴۰ نیوتون متر است.

منبع

دسته‌بندی‌ها: معرفی خودرو